Terranova – nakupujte perfektní style v té nejvyšší kvalitě

Milujete slunnou Itálii? Obdivujete jejich vytříbený vkus a jedinečný styl oblékání? Tak to by se vám mohlo líbit odívání od módní značky Terranova. Té dal život v roce 1961 Vittotio Tadei. Tato móda je určena pro mladé lidi a všechny ty, jež milují život a zábavu.

O značce Terranova

Logo TerranovaTerranova se rychle rozrůstala a již v roce 1988 expandovala do zahraničí. Se svým moderním přístupem a chutí zkoušet nové věci vytvořila i svůj web a následně i e-shop. Kromě něj se však ani po letech nevzdala tradičních a ověřených propagačních materiálů, a tak kromě online nabídky svým zákazníkům nabízí i klasický tištěný papírový katalog s nabídkou té nejnovější kolekce. Úkolem katalogu je vtáhnout vás do nákupní nálady a přesvědčit vás o tom, abyste jeden z jejich butiků, které u nás mají, navštívili a nakoupili.

Móda Terranova

Móda Terranova je určena náročným zákazníkům, kteří si potrpí nejen na perfektním stylu, ale i té nejvyšší kvalitě. Módní značka si potrpí na těch nejžhavějších módních trendech a nejnovějších technologiích. Kolekce oblečení této společnosti jsou plné energie, radosti ze života i mládí. Oblečení je výrazně veselé, barevné a velice módní. Značku pro krásné módní kousky vyhledávají zejména mladé ženy. V nabídce obchodu najdete pestrá veselá trička s vtipnými nápisy, obrázky a vzory, divoké kalhoty i rafinovaně střižené kabáty. I když jejich módu nejvíce milují dívky a mladé ženy, kolekce oblečení ve skutečnosti nenabízí pouze ženám, ale i mužům a dětem. Z katalogu si můžete vybrat nejen trička, kalhoty a kabáty, ale i šaty, sukně, svetry, džíny, bundy, plavky, topy, boty a módní doplňky.

Terranova Česká republika

Terranova Brno prodejnaTerranova se prodává po celém světě a je dobře, že pobočky tohoto obchodu naleznete i u nás. Módní společnost má kamenné prodejny v Brně, Českých Budějovicích, Chvalovicích-Hatích, Liberci, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Praze, Teplicích a Zlíně. Aktuální katalog i s e-shopem pak najdete na oficiálních stránkách společnosti www.terranovastyle.com. Bezva je, že jsou tu české ceny a vy si velmi snadno můžete udělat představu.

Terranova Brno

Kamenný obchod Terranova Brno jste mohli v  jihomoravské metropoli nalézt hned na několika místech. Aktuálně se však obchod nachází v rekonstruovaných prostorech v centru města na ulici Františkánská 428/3. Otevřeno zde mají každý den od půl desáté dopoledne do sedmi večera, kromě neděle, kdy zavírají už v pět večer. I když dříve se prý Terranova nacházela v Galerii Vaňkovka, tato prodejna byla bohužel zrušena. Další nejbližší prodejnu již nenaleznete přímo v Brně, ale kousek od hranic s Rakouskem ve Chvalovicích-Hatích, kde se nachází její outlet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *