Milujete luxusní módu? Pak byste měli objevit značku Beltissimo.

post

Společnost Beltissimo existuje již od roku 1993 a byla založena v Praze. Provozuje kamenné obchody s vysoce kvalitním a luxusním oblečením, obuví a doplňky. Prodává produkty těch nejlepších a nejznámějších značek z celého světa. Zaměřuje se na zákazníky, kteří mají skutečně vysoké nároky.

Seznamte se – tohle je Beltissimo

V prodejnách najdete jen produkty té nejvyšší kvality. Zaměřuje se na prodej luxusních světových značek, jako je Longchamp, Nannini, Fiorentini+Baker a je také dovozcem světově známých značek jako jsou Ralph Lauren, Fratelli Rossetti, Armani Jeans nebo Porsche Design. Kromě toho můžete v jejich obchodech nalézt také produkty značek Armani Collezioni, Marc by Marc Jacobs, Guess, Troika nebo Camper. Obchody Beltissimo jsou situovány do největších obchodních domů v Praze a prodávají jak dámské tak i pánské kolekce.

Kolekce pro náročné zákazníky

Beltissimo se zaměřuje svými produkty pouze na extrémně náročné zákazníky, kteří si rádi dopřejí tu nejluxusnější světovou módu. V jejich obchodech v Praze můžete nalézt jen to nejlepší od předních světových značek a návrhářů. Pořídit zde můžete prakticky všechno od kabelek, pásků, rukavic, obuvi, až po všechny druhy oblečení. Prodejen v Praze je celkem osm a každá z nich se zaměřuje vždy na něco jiného.

Beltissimo

Beltissimo eshop

Eshop byste na internetu hledali marně. Značka prodává své zboží pouze ve svých osmi kamenných prodejnách, která najdete v Praze na těch nejlepších místech v nákupních centrech, už jen jejich prodejny dýchají na první pohled luxusem. Pokud navštívíte některou z prodejen v Praze, budete nadšeni a můžete si být jistí, že odejdete domů s kousky, za které by se nemusely stydět ani ty největší hvězdy. A každý z nás si zaslouží občas se cítit jako skutečná světová star.

Oblékejte se s grácií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *