Tally Weijl je konečně značka pro mladé, sebevědomé a odvážné lidi.

post

Oblečení značky Tally Weijl je určené především pro mladé lidi do věku 25 let. Značka se ve větší míře zaměřuje spíše na dívky, ale to neznamená, že by si na své nepřišli i mladí muži. Protože je značka orientovaná na mladé, odpovídá tomu i jejich styl oblečení a tvorby.

Máte rádi módní výstřelky? Tak to vás značka nadchne.

Značka Tally Weijl byla založené v roce 1984 ve Švýcarsku. Nejprve začínali jako malá rodinná firma a doslova z garáže se vypracovali na velkou společnost, která dnes obléká tisíce mladých lidí. Za vším stojí především tvrdá práce, píle, odhodlání a vlastní filozofie. Značku charakterizují módní výstřelky, neotřelé střihy i barevné provedení jednotlivých modelů. Každý mladý člověk se díky nic může cítit sebevědomě, sexy a originálně.

oblečení Tally Weijl
Photo: Andrea Monica Hug

Tally Weijl pestrobarevné kolekce

Značka se zaměřuje skutečně na mladé lidi, takže podle toho se odvíjí i jejich oblečení. Kolekce mají nápad, jsou odvážné a přinášejí módu především na události jako je rande, mejdan, oblečení do města určené pro zábavu s přáteli. Hodně využívají upnutých střihů, nebojí se výstřihů, krajek nebo průsvitných látek. Pokud zamíříte do jejich kamenného obchodu, budete se chvílemi cítit jako na divoké diskotéce. Zkrátka se toho nebojí a to se mladým velice líbí a dokážou to ocenit.

Tally Weijl oblečení

Tally Weijl eshop

Tally Weijl eshop má a existuje v několika jazycích. Český eshop sice nemá, ale existuje eshop slovenský, což není pro našince žádný problém. Všemu tak skvěle porozumíte a zboží si můžete v eshopu Tally Weijl v klidu prohlédnout a objednat až přímo k vám domů. Ceny jsou sice uvedené v eurech, ale platit se dá kartou online, tím pádem to není žádná překážka. Oblečení v eshopu máte na dosah ruky a je rozhodně o co stát.

Probuďte v sobě rebelskou duši s citem pro módu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *