Oblékejte se s francouzskou elegancí – objevte i vy značku Celio

post

Celio je francouzská módní společnost zaměřující se na pánskou elegantní a volnočasovou módu. Za více než třicet let své existence si značka vybudovala zvučné jméno a je předním výrobcem elegantní módy ve Francii. Na světovém poli módy si ovšem stihla také vybudovat dobré renomé.

Co značka nabízí

Značka se zaměřuje především na pánskou módu. Nabízí ty nejlepší kousky vhodné především do města, vyznačuje se svým osobitým a mladistvým vzhledem s kouskem elegance. Nebrání se ani aktuálním módním trendům, avšak z každé jejich kolekce dýchá především francouzský velmi osobitý styl. Každá jejich kolekce je rozdělena na čtyři základní linie:

  • Essential
  • Casual
  • Denim
  • Smart

Značka je zastoupena ve více než padesáti zemích po celém světě.

Celio obchod

Značka Celio u nás

I v České republice má značka své kamenné prodejny, najdete je v Brně a v Praze. Na internetu ovšem jejich produkty také seženete, i když Celio eshop v češtině k nalezení není. Eshop jako takový českým zákazníkům přístupný není, jejich produkty i aktuální kolekce ale můžete najít na velkých českých nákupních galeriích na internetu zcela běžně. Nemusíte se tak obávat, že byste se k online nákupu nedostali vůbec.

Celio obchod

Celio online shop

Nákupní galerie dobře známé pro české zákazníky, jako je Zalando nebo Glami mají ve své nabídce i produkty značky Celio. Pohodně a online tak produkty Celio může nakoupit každý z vás. Na oficiálních stránkách značky Celio pak online můžete naleznout i každý jejich aktuální katalog s novou či starší kolekcí. Stránky se dají snadno a jednoduše přeložit díky překladači, který si automaticky můžete navolit. Nic vám tak nebrání užít si jejich kousky tady u nás.

Vdechněte svému šatníku kapku francouzského originálního stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *