Foot Locker nabízí sportovně módní oblečení pro všechny. Už tuto značku znáte?

post

Foot Locker je americká společnost, která byla založená již v roce 1974. V současné době se jedná o jednoho z největších dodavatelů sportovní módy na celém světě. Společnost prodává nejen produkty známých značek, ale nabízí i speciální kolekce, které jsou vytvořené jen speciálně pro ni.

Na co se zaměřují

Značka je celosvětově známá a má své pobočky ve všech důležitých zemích světa a to včetně České republiky. Zaměřuje se na vysoce módní značkové sportovní oblečení, a nejvíce na obuv a tenisky, které si oblíbili lidé na celém světě. Prodává nejen vlastní speciální kolekce ale také produkty světoznámých značek jako je Adidas, Puma, Nike, Vans, Converse, Lacoste a další. Značku si zamiluje každý, kdo má rád sportovní módu s velmi mladistvým a moderním vzhledem.

Foot Locker prodejna

Foot Locker eshop

Značka Foot Locker má dva oficiální eshopy. Jeden je pro Spojené státy americké a ten druhý se zaměřuje na evropské klienty. Český eshop ale k dispozici není. Na oficiálních evropských stránkách jsou k dispozici pouze státy jako je Francie, Německo, Anglie, Nizozemí, Lucembursko, Itálie, Belgie, Španělsko, Rakousko, Řecko, Portugalsko a severské země.

Kamenné prodejny Foot Locker ale u nás najdete, takže o jejich zboží ani český zákazník nepřijde. Kromě toho existuje hned několik nákupních galerií, které produkty Foot Locker online nabízejí.

Foot Locker prodejna

Nákup značky a vrácení zboží

Značka si velmi potrpí na kvalitě a také dbá na spokojenost svých zákazníků. Mají velmi schopný a vyškolený personál, který vám v každé jejich kamenné prodejně s výběrem vhodné obuvi i oblečení rád pomůže. V případě, že vám produkty nevydrží tak, jak byste si představovali, není problém s reklamací. Taje vyřešena velmi rychle a bez problémů se s nimi dá domluvit. Foot Locker reklamace neponechává náhodě stejně jako všechno ostatní.

Pro sportovně založené jedince je ideální módní značkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *