Foot Locker nabízí sportovně módní oblečení pro všechny. Už tuto značku znáte?

post

Foot Locker je americká společnost, která byla založená již v roce 1974. V současné době se jedná o jednoho z největších dodavatelů sportovní módy na celém světě. Společnost prodává nejen produkty známých značek, ale nabízí i speciální kolekce, které jsou vytvořené jen speciálně pro ni.

Na co se zaměřují

Značka je celosvětově známá a má své pobočky ve všech důležitých zemích světa a to včetně České republiky. Zaměřuje se na vysoce módní značkové sportovní oblečení, a nejvíce na obuv a tenisky, které si oblíbili lidé na celém světě. Prodává nejen vlastní speciální kolekce ale také produkty světoznámých značek jako je Adidas, Puma, Nike, Vans, Converse, Lacoste a další. Značku si zamiluje každý, kdo má rád sportovní módu s velmi mladistvým a moderním vzhledem.

Foot Locker prodejna

Foot Locker eshop

Značka Foot Locker má dva oficiální eshopy. Jeden je pro Spojené státy americké a ten druhý se zaměřuje na evropské klienty. Český eshop ale k dispozici není. Na oficiálních evropských stránkách jsou k dispozici pouze státy jako je Francie, Německo, Anglie, Nizozemí, Lucembursko, Itálie, Belgie, Španělsko, Rakousko, Řecko, Portugalsko a severské země.

Kamenné prodejny Foot Locker ale u nás najdete, takže o jejich zboží ani český zákazník nepřijde. Kromě toho existuje hned několik nákupních galerií, které produkty Foot Locker online nabízejí.

Foot Locker prodejna

Nákup značky a vrácení zboží

Značka si velmi potrpí na kvalitě a také dbá na spokojenost svých zákazníků. Mají velmi schopný a vyškolený personál, který vám v každé jejich kamenné prodejně s výběrem vhodné obuvi i oblečení rád pomůže. V případě, že vám produkty nevydrží tak, jak byste si představovali, není problém s reklamací. Taje vyřešena velmi rychle a bez problémů se s nimi dá domluvit. Foot Locker reklamace neponechává náhodě stejně jako všechno ostatní.

Pro sportovně založené jedince je ideální módní značkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *