Comtessa nabízí originální uměleckou módu a doplňky

post

Při prohlídce obchodu značky Comtessa se vám bude zdát, že jste se ocitli uprostřed Paříže! Stylové, chic, ale hlavně originální modely, které jinde neuvidíte! A třešnička na dortu? Italská elegance! Vítejte!

Odkud se vzala Comtessa

Podle propracované a umělecky pojaté krejčoviny ve stylu prét a porter byste si řekli, že obchod je jistě zahraniční. Chyba lávky! Comtessa je mistrovským dílem české módní značky, která u nás funguje již od roku 1991. Chcete se podívat sami, jak dobře to našinci vymysleli? Projděte si comtessa šaty, bundy, svetry, vesty i tuniky v katalogu na stránce, a budete mile překvapeni!

Comtessa  – pro koho je móda určena?

Tato česká módní značka šije své oblečení pro ženy a zaměřuje se na svěží, moderní a originální pojetí módy pro všechny věkové kategorie. Značka tedy poslouží stejně nejmladší generaci, která se zajímá o módu, i zralým ženám, které si přejí elegancí a moderním stylem vyjádřit svou osobitost.

E-shop prozatím funguje jako informační stránka, kde si prohlédnete, který z obchodů této značky je k vám nejblíže. Rozhodně vám také doporučujeme si projít katalog a vybrat si, jaké kousky si později sami vyzkoušíte a odnesete domů.

Obchody Comtessa

Přejete si navštívit jednu z prodejen této originální módy? Možností je hned několik! Tuto TOP značku, ve které naleznete šaty, košile, sukně, obleky a doplňky naleznete na mnoha místech napříč naší zemí – v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích a Jihlavě.

Obchod, kde zboží této značky, kde si pořídíte oblečení a doplňky za velmi výhodné ceny, je například outlet v Korunním dvoře na Praze 3.

Comtessa přináší mladistvý a svěží pohled na módu, kde si vyberou ženy bez rozdílu věku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *