Značka Steilmann obléká i naše přední sportovce. Už ji znáte?

post

Steilmann je původně německá oděvní firma, která své jméno nese po jejím zakladateli Klausi Steilmannovi. Dnes v jejím čele stojí Anna Motlíková, která se snaží značku dále rozvíjet a především se zaměřuje na úroveň obsluhy v kamenných prodejnách této značky.

Společnost Steilmann Praha

Steilmann je hrdým partnerem řady předních českých sportovců. Obléká českou fotbalovou reprezentaci i celý tenisový FED cupový tým. Značka se zaměřuje na kvalitní módu propracovaných střihů a z kvalitních materiálů. Snaží se přinášet módu kvalitní ovšem dostupnou za přijatelné ceny, aby zákazníci neměli pocit, že to, co vydělají, musí utratit jen za své oblečení. V kamenných prodejnách panuje profesionální atmosféra, a na tom značka staví.

oblečení Steilman

Steilmann online obchod

Tradiční eshop značky nenajdete na jejich stránkách, ovšem najdete vždy něco nového. Steilmann katalog přináší pro své zákazníky nejnovější trendy, novinky i rady ze světa módy. Katalog dále obsahuje vždy nové sezónní kolekce, kde nabízí své produkty, kterými jsou tradičně, pánské obleky, dámské i pánské stylové oblečení včetně doplňků, obuv, košile, kostýmky nebo šaty. Jako každá, i tato značka i má pro své zákazníky připravené sezónní výprodeje, ve kterých lze oblíbené kousky pořídit podstatně levněji.

obchod Steilmann

Jak nakoupit značku přes internet

Značka se zaměřuje především na své kamenné prodejny, ve kterých se snaží vyšvihnout na co nejvyšší úroveň. Pokud ovšem máte prodejnu od svého bydliště daleko, nezoufejte. Oblečení, které si prohlédnete v katalogu, lze na internetu zakoupit ve větších nákupních galeriích je jejich zboží běžně i dispozici. Běžný Steilmann eshop ale nenajdete. Steilmann se ve spolupráci s dalšími menšími rodinnými značkami z celé Evropy snaží pravidelně rozšiřovat své portfolio a přinášet tak svým zákazníkům jen to nejlepší na trhu.

Oblékejte se také stylově.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *