Carpisa je oblíbená italská značka módních doplňků. Nepotřebujete zrovna novou kabelku?

post

Italská módní značka Carpisa přináší pravidelně čtyřikrát do roka na trh novou kolekci. Zaměřuje se především na módní doplňky, zavazadla, kabelky a tašky pro ženy i muže. Všechny prodejny značky mají jednotnou podobu, na čemž si majitelé velmi zakládají. Jde o novou nadčasovou módu, která kopíruje velmi slušně styl těch nejdražších značek, a přitom jsou jejich produkty za rozumnou cenu.

Tradiční italský styl

Carpisa otevřela ve svém domovském státu už více než 500 poboček a pronikla i do desítek dalších Evropských měst. Své produkty obléká do elegantního i sportovního či volnočasového kabátku. Jejich kufry a cestovní zavazadla jsou zase kvalitní a s nádechem luxusu.

Ve svých kamenných prodejnách se snaží přizpůsobit a co nejvíce přiblížit tradičnímu italskému stylu rodinných obchodů. Jejich zákazníci se v prodejně mají cítit jako doma, důraz je tedy kladen i na odborný a milý personál.

Carpisa online

Všechny produkty značky Carpisa najdete samozřejmě i online, kde si je bez problémů můžete zakoupit v eshopu. Oficiální eshop si můžete přeložit v překladači a nakupovat tak můžete jak přímo jak na něm, tak i v dalších online obchodech, které značku prodávají.

Oficiální eshop nabízí i možnost objevení další domovské stránky. Jde o inspirativní web, na kterém vás značka provede prostřednictvím cestovních příběhů a dobrodružství svou obsáhlou nabídkou.

pánká kolekce Carpisa

Carpisa eshop

Eshop funguje stejně jako všechny ostatní online shopy. Produkty si můžete v pohodlí domova prohlédnout a pak je snadno nakoupit. Do vyhledávače napište „Carpisa online“ nebo „Carpisa eshop“ a hned se vám zobrazí výsledky.

Online eshopů u nás funguje hned několik, stačí si vybrat. Výhodou nákupů online je nejen to, že na jednom místě naleznete podstatně širší nabídku produktů než v kamenném obchodě, ale většinou se vám jistě podaří narazit i na lepší ceny.

Carpisa kabelky

Nakupujete chytře a objevte značku Carpisa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *