Calliope je italská módní značka, která dodá styl a šmrnc i vašemu šatníku. Znáte ji?

post

Calliope je italská módní značka, která se už po dlouhá léta snaží udržet si svůj osobitý a módní styl. Značka se snaží držet vždy krok s aktuálními módními trendy, jejich oblečení je vyrobené vždy jen z těch nejkvalitnějších materiálů a přináší módu všem ženám i mužům, kteří se snaží oblékat pohodlně a zároveň velmi stylově.

Seznamte se

V obchodech této italské značky najdete vždy jen to nejlepší. Ať už jste žena, nebo muž můžete se těšit jen na to nejlepší oblečení, které dýchá svou elegancí, vkusem, stylem a zároveň je velmi slušivé a kvalitní. Vznik společnosti Calliope je úzce spjat s další velmi známou módní značkou Terranova. V každém novém a aktuálním katalogu značky Calliope pak zákazník najde nejnovější trendy, rady jak se skvěle obléknout pro každou příležitost a kromě oblečení se můžete těšit i na stylové a neodolatelné doplňky k vašemu outfitu.

Calliope oblečení

Calliope eshop

Pokud budete chtít objednat oblečení značky Calliope v jejich eshopu, bohužel tvrdě narazíte. Oficiální stránky společnost sice má, a i když jsou jen v angličtině a italštině, samotný eshop jako takový nefunguje nikde v Evropě. Na oficiálních stránkách společnosti je ale vždy možné stáhnout alespoň aktuální katalog, kde si oblečení můžete v klidu prohlédnout a vybrat si. Kamenné obchody pak fungují u nás téměř po celé České republice.

Calliope obchod

Snadné nakupování přes internet společnost zkrátka neumožňuje

I když Calliope eshop nenajdete, je tu možnost jak nakoupit alespoň některé jejich produkty přes internet. Některé české nákupní galerie mají ve své nabídce oblečení této značky. Jejich výběr je však značně omezený, proto je nejlepší zajít si přímo vybrat do kamenné prodejny. Tady se dá sehnat úplně všechno zboží. Oblečení Calliope pak v menší míře najdete i na všech prodejnách značky Terranova, pod kterou Calliope spadá.

Zaujala vás tato značka?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *