Navštivte Primark Praha s neuvěřitelným sortimentem

post

Primark je oblíbený módní řetězec. V jeho nabídce najdete dámské, pánské i dětské oblečení, obuv i módní doplňky, ale i kosmetiku, domácí potřeby, zboží vhodné do domácnosti a cukrovinky. Tento řetězec se specializuje na dostupné ceny zboží v bezproblémové kvalitě, které se navíc díky své rychloobrátkovosti neustále drží aktuálních módních trendů.

Primark ve světě

Primark působí ve 12 evropských zemích a ve Spojených státech amerických, kde má s pražskou pobočkou již 396 prodejen. Loni řetězec vstoupil na slovinský a polský trh, letos i do Česka. Obchodní řetězec Primark neprovozuje e-shop a zboží lze zakoupit pouze v jeho kamenných prodejnách. Webové stránky jsou po zadání primark.cz přesměrovány na jejich primark.com a běží i v českém jazyce.

Jak funguje Primark v ČR

Primark je módní řetězec, který by založený v Irsku. Letos obohatil Primark ČR a konečně otevřel svoji prodejnu na Václavském náměstí v Praze v nové budově Květinového domu. Jeho nová pobočka se v moderní budově dobře vyjímá a poskytuje na 4 700 metrech čtverečních 3 podlaží plná zboží. Nyní se Primark v České republice těší velké oblibě.

Ženy na nákupech

Primark a e-shop

Podle zástupců řetězce spuštění internetového obchodu zatím Primark nechystá. Mluvčí společnosti dodal, že jsou pravidelně zkoumány možnosti alternativních obchodních modelů. Produkty jsou prezentovány na webových stránkách a sociálních médiích, kde má obchodní řetězec více než 22 milionů sledujících. Na českých webových stránkách najdete zboží dostupné v pražské prodejně.

Primark Praha práce a volná místa

  • Otevřením pobočky v Praze vznikne více než 300 pracovních míst, které budou velkým přínosem pro místní ekonomiku.
  • Primark Praha práce – prvním zaměstnancům nabízí Primark na pracovních portálech nástup už od května a stále lze najít volné pracovní pozice.
  • Uchazečům o pracovní místa v této pobočce obchodního řetězce doporučujeme vyhledávat termíny, jako je Primark Praha brigáda, Primark Praha volná místa nebo Primark Praha nabídka práce.
Práce v Primark

Kdy se otevře Primark v Brně

Brzy se můžeme těšit i na Primark v Brně. Obchodní řetězec Primark podepsal nájemní smlouvu pro svůj v pořadí již druhý obchod v Česku v Brně. V brněnském obchodním centru Olympia by měl řetězec obsadit celkem 3 600 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevření prodejny Primark Brno je plánováno na 14. září 2022.

Prodejna Primark v Drážďanech

Primark Drážďany najdete na adrese Centrum Galerie Dresden, Prager Str. 15, 01069 Dresden. Primark Drážďany parkování zdarma nemá, hodina vás bude stát € 1.50. Prodejna má otevřeno od pondělí do soboty od 9:30 do 20:00 hodin. V neděli a státní svátky je zavřeno.

Pobočky Primark ve Vídni

Svůj Primark má i Rakousko. Dvě pobočky ve Vídni a po jedné pobočce v Linci, v Innsbrucku a ve Štýrském Hradci. Primark Vídeň má pobočku v OC SCS, SCS-Straße, 2331 Vosendorf a druhou v OC G3 Shopping Resort, G3 Platz 1, 2102 Gerasdorf bei Wien. Otevírací doba je v pracovní dny 9:30 až 19:00, v sobotu 9:00 až 18:00 hodin a v neděli i svátky je zavřeno.

FAQs (Časté otázky)

Jaká je otevírací doba v Primark Praha?

  • Po – Ne 10:00 – 21:00

Jaká je adresa Primarku v Praze?

  • Květinový dům, Václavské náměstí, 110 00, Praha 1

Má Primark v Praze volná pracovní místa?

  • Seznam najdete na primark.com v záložce Volná pracovní místa v Primark

Kolik prodejen má Primark v ČR?

  • Pobočka je pouze v Praze

Má Primark prodejnu v Brně?

  • V Brně má být pobočka otevřena 14. září 2022
Beauty produkty Primark

Proč navštívit prodejnu Primark v Praze

Otevření Primark zahájil jarní a letní kolekcí s paletou přírodních a zemitých tónů doplněnou trendy háčkovaným vzorem. Oblečení pro každodenní nošení doplňuje řada udržitelné módy PrimarkCares s produkty z recyklovaných a organických materiálů. Doslova za pár stovek korun si oživíte šatník, levně nakoupíte spodní prádlo, ponožky, pyžama, ložní prádlo, polštářky, koberečky, přehozy a jiné doplňky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *