PRIMARK – nakupujte online a ohromte své okolí

PRIMARK je velmi oblíbeným irským módním řetězcem, který patří k velmi oblíbeným a vyhledávaným hlavně mladými ženami z celého světa. Značka se totiž zaměřuje na nabídku těch nejžhavějších trendových kousků, za co nejnižší cenu. Paradoxem je, že i když se počítá s nižší kvalitou materiálu a práce, ve skutečnosti jde o poměrně kvalitní kousky, které běžně v Česku nabízí obchody za mnohem vyšší cenu. Bohužel je velká škoda, že prozatím PRIMARK do Česka nedorazil.

M0QkNco0A tak nadšencům svěží a originální módy nezbývá nic jiného, než aby nasedli do auta a dojeli si pro ni do sousedních zemí (Německa nebo Rakouska). Další možností jak získat toto zboží, je využít nějakého jednodenního zájezdu, který za tímto účelem (tedy nákupu v obchodě PRIMARK) pořádá celá řada cestovních kanceláří, jenž vás do obchodu doveze. Nejvíce se jezdí do Drážďan anebo do Vídně.

Co nabízí PRIMARK

PRIMARK je možno přirovnat k švédské značce moderního nábytku pro nejširší procento lidí IKEA. Jde vesměs o to samé, jen se to týká oblečení. Za malý peníz hodně muziky a neskutečné procento možností, jak se stylově obléct, vytvořit si perfektní a stylový šatník, mít vždy něco příhodného pro jakoukoliv příležitost. Módní obchodní dům PRIMARK je oblíben po celém světě zejména mladšími ročníky, pro něž je móda také nejvíce určena. Uvedomuje si jejich potřeby, tužby a přání a také i skutečnost, že mají poměrně hluboko do kapsy. Tímto stylem je podpodporuje v tom, že dobře (a sebevědomě) mohou vypadat i s minimální investicí. V ochodě této značky se můžete obléct od hlavy až po paty. V nabídce má obzvlášť zajímavé svetry, vesty, trička, punčocháče, módní doplňky, pyžama a župany.

Kvalita zboží od PRIMARKu

Dresden PrimarkZnačka své zboží nabízí hned v několika kategoriích kvality. Pokud si vyberete osvědčené materiály, budete výběrem nadšeni a překvapeni dlouhou životností jednotlivých výrobků.

PRIMARK e-shop

Poptávka po e-shopu je nejvíce vysoká tam, kde není ani jeden kamenný obchod. V posledních letech tyto dotazy kulminují i u nás. Bohužel bezútěšně, protože stejně jako v případě kamenných obchodů, ani PRIMARK e-shop Česká republika není realitou. Ostatně, tato značka prvozuje pouze kamenné pobočky. E-shopy neprovozují zcela záměrně, udržují si tak totiž svou lukrativnost a nedostupnost. Zboží tento módní dům nabízí ve Velké Británii, Irsku, Španělsku, Německu, Portugalsku, Nizozemí, Rakousku, Belgii, Rakousku, Francii, USA a na Kanárských ostrovech. Doposud PRIMARK provozuje na 298 obchodů a neustále pracuje na svém rozšíření, takže se snad také jednou dočkáme. Více o společnosti naleznete na jejich domovských stránkách www.primark.com, kde vedle informací naleznete i aktuální katalog.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *