Seznamte se slovenskou značkou Lara Bags – kožená galanterie s nádechem luxusu i pro vás

post

Společnost působí na trhu již od roku 2004. Od té doby se značka snaží vytvořit širokou síť prodejen nejen ve své domovině, ale také tady u nás v České republice, což se jí poměrně dobře daří. Znáte už Lara Bags?

Cílem značky Lara Bags je spokojenost zákazníků

Módní značka Lara Bags není na našem trhu žádným nováčkem a postupně se s jejich prodejnami můžeme setkávat na stále více místech. Cílem značky je vytvořit co nejlepší a nejpříjemnější místo pro zákazníka, který se v jejich kamenných prodejnách cítí přirozeně dobře. Lara Bags se zaměřují na prodej kožené galanterie – kabelek, tašek, kufrů, peněženek, opasků a ostatních drobných doplňků. Především kufry jsou velmi oblíbené, kvalitní a designově propracované.

Lara Bags kabelky

Lara Bags eshop

Značku najdete na jejich oficiálních stránkách, které fungují i v českém jazyce. Klasický eshop ovšem nehledejte. Lara Bags se zaměřuje na své kamenné prodejny a na internetu, na svých stránkách poskytuje zákazníkům jen užitečné informace o samotné značce, přináší aktuální novinky, přehled o slevách, slevové kupóny a také seznam nejbližších prodejen. Online také aktualizují svůj nejnovější katalog, takže o všech jejich novinkách se zákazník může dozvědět včas.

Lara Bags

Jejich produkty si zamilujete

Kabelky jsou velmi oblíbené a módní, stejně tak jako ostatní sortiment, který je převážně dovážený z Itálie, Francie, Německa, Číny a Indie. Výrobky jsou přednostně vyráběny z přírodní kůže, eko kůže nebo PVC a nylonu.

Modely Lara Bags jsou zpravidla rozdělené do letní a zimní kolekce, které se odlišují především výraznými a kreativními barevnými a pestrými vzory a barvami. Není tak pochyb, že s jejich produkty si každý z vás bude připadat vždy výjimečně.

Objevte tuto módní značku i vy.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *