Módní značka John Garfield nabízí eleganci a styl za rozumnou cenu. Už ji znáte?

post

Společnost John Garfield působí na trhu jako výrobce obuvi a kožené galanterie od roku 1992. Značka nabízí špičkovou obuv a doplňky té největší kvality a při tom za velmi přijatelnou cenu. Proto se značka již dlouhé roky drží na vrcholu. Jejich motto zní: „Nic není nemožné.“

Jejich styl si zamilujete i vy

Značka John Garfield nabízí produkty té nejvyšší kvality, k jejich výrobě používá jen ty nejlepší materiály a každý zákazník se tak může těšit opravdu jen na prvotřídní zboží a při tom se nemusí obávat, že by utratil majlant.

Tato módní značka každoročně oceňována prestižními cenami z módního průmyslu, což jen dokazuje, že svou práci dělají opravdu dobře a poctivě po celou dobu svého působení. Jako značka je známá po celém světě a prodejny John Garfield najdete i u nás v České republice nebo na Slovensku.

boty John Garfield

To nejlepší pro všechny

John Garfield ve svých prodejnách nabízí kvalitní obuv pro pány, ženy ale i děti. Kromě obuvi to jsou i slušivé a vysoce módní doplňky jako opasky, kabelky, aktovky, sportovní tašky, ale i další sortiment jako punčochy, ponožky, silonky, deštníky, šperky nebo peněženky. Prostě pro každého něco.

Jejich osobitý styl je spíše elegantně laděný a z nabídky má možnost vybrat si každý to, co se mu líbí a co preferuje. V České republice se nachází na 24 kamenných prodejen.

John Garfield prodejna

Najdete je i na internetu?

Český eshop sice neexistuje, ale nezoufejte. Eshop funguje ve slovenštině a navíc všechny produkty online můžete najít na stránkách českých velkých nákupních galerií. O nabídku tak určitě nepřijdete.

Navíc pravidelně aktualizují i online katalog, ze kterého si můžete vybrat a prohlédnout si celou nejnovější kolekci, ale i tu starší. Eshop John Garfield je ve slovenštině přehledný a najdete v něm vše, co můžete k nákupu potřebovat.

Objevte značku John Garfield ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *