Nautica vás připraví na dobrodružství na jachtě i v džungli velkoměsta

post

Americká značka Nautica byla založena v roce 1983 a jako první se specializovala na výrobu pánských svrchníků. Kam značka od té doby došla, a co vše dnes prodává tato lifestylová firma, která má ve svém logu symbol dobrodružství – napnuté plachty, se dozvíte v našem článku.

Představení značky Nautica

Vznikla v Americe před téměř 40 lety, a od té doby se rozšířila do celého světa. Řeč je o značce Nautica, která má v současné době u nás dva kamenné obchody. Prestižní značka se vyznačuje důrazem na kvalitní materiály. V kolekcích značky objevíte pánské, dámské a dětské oblečení, a také boty a doplňky. Dalšími artikly, které značka nabízí, jsou bytové doplňky – například povlečení, ručníky nebo dekorační polštářky. Vše vždy s důrazem na základní barvy dobrodružství na jachtě – nejčastěji tedy kombinace bílé a modré.

Co si koupíte?

Pánské a dámské Nautica oblečení je jasný pojem, který značí zájem o vysoký standard oděvu. Jak již bylo zmíněno, kromě toho značka prodává také dětské oblečení, bytové doplňky, a celou řadu dalších produktů. Jsou to především boty, kabelky a tašky, hodinky, sluneční brýle, peněženky, pásky nebo pokrývky hlavy. Ve stylu dobrodružného výletu na jachtě si tedy můžete vybavit svůj šatník, ložnici i koupelnu.

Prodejny Nautica

Prozatím nemáme dostatek kamenných obchodů, kde byste si mohli vybrat zboží této značky. Jedná se o dva obchody – jeden je umístěn v Centru Černý Most, druhý v Metropoli Zličín. Za kvalitní a stylovou módou si však můžete s radostí zajet z jakéhokoliv místa v naší republice. Nautica e-shop zatím samostatně nefunguje, nabízejí jej některé větší shopy s oblečením.

A co vy? Podlehnete lákavému kouzlu a vybavíte si svůj šatník i domov v trendy stylu dobrodružství na jachtě? Tato americká značka je zárukou kvality.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *