C&A nabízí oblečení pro každého a za dostupné ceny. Jak funguje její eshop?

post

Společnost C&A nabízí módu pro každého, pánskou módu, dámskou i tu dětskou. Dohromady nabízí deset různých značek, ze kterých si vybere každý. Jejich cílem je produkovat udržitelnou a inspirující módu pro všechny napříč generacemi. Na trhu už je od roku 1841 a slaví obrovské úspěchy. Jak můžete její produkty nakupovat online?

Co naleznete v C&A eshop

Značka C&A eshop samozřejmě má, ale není v českém jazyce. I tak se ale nemusíte obávat, že by se z něj nedalo nakoupit všechno oblečení, které naleznete i v jejich kamenných prodejnách. Eshop nabízí veškeré oblečení, všech velikostí i barev, stačí si jen vybrat. Sortiment pro děti se v C&A eshopu dělí na dvě sekce. První z nich je pro nejmenší děti a miminka do dvou let. Druhá sekce je pro všechny děti od dvou let a starší.

obchod C&A

Jak funguje eshop značky

C&A eshop je vám k dispozici, i když není v českém jazyce. Pokud do svého internetového vyhledávače zadáte C&A eshop, hned jako první vám vyjede český návod i s odkazem, který vás přivede rovnou na oficiální stránky eshopu, který je v Rakousku. Německy se kvůli tomu ale učit určitě nemusíte. Z pohodlí domova si můžete vybrat, cokoliv co vám líbí a jednoduše si zboží objednat. Aby vám objednávka byla doručena, je ovšem nutné se nejprve zaregistrovat.

oblečení C&A

Jak se k vám zboží z C&A eshopu tedy dostane?

Vaším úkolem po vybrání zboží bude vytvořit si adresu ve spedičním skladu, který je v Německu. Odtud totiž objednávka bude putovat až k vám domů. Zaregistrovat se můžete na stránce zprostředkovatelské služby, odkaz rovněž naleznete na stránce s českým návodem nebo v samotném eshopu C&A. Registrace je snadná a rychlá, nezabere vám více než minutu. Jakmile budete mít vytvořený účet, stačí jen nastavit Evropskou a vaši fakturační a dodací adresu. Na tu vám zprostředkovatelská služba odešle balíček.

loga C&A

Ze široké nabídky značky C&A si vybere opravdu každý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *