C&A katalog

Společnost C&A  patří k předním evropským módním firmám. Vznikla již v roce 1841 v Nizozemí a dodnes zde také sídlí. Jejím domovem je totiž Brusel. Společnost založili bratři Clemens a August Brenninkmeijerovi. I po tolika letech si dokázala udržet své renomé.

 

C&A logoV průběhu 175 let si C&A vybudovala dobré jméno po celém světě. Dnes tento módní řetězec s oblečením prodává ve více než 20 zemích Evropy a dále pak své zboží prodává také ještě v Brazílii, Číně a v Mexiku.

C&A se inspiruje v reálném životě

C&A vždy tvořil pro lidi, a proto se snažil přinést jim to, po čem touží a potřebují. Při své tvorbě se návrháři inspirují reálným životem. Důležité pro ně je nejen praktická stránka, ale i skvělý design a perfektní provedení. Oblečení C&A je určeno zejména mladým lidem nad 20 let pro každodenní nošení, a proto je nutné, aby takové oblečení k něčemu bylo, dalo se kombinovat i nosit k různým příležitostem. Důležitým faktorem pro takové oblečení je i jeho životnost a nadčasovost. Oblečení C&A  e proto velice rozmanité, barevné a dynamické, stejně jako životy zákazníků.

C&A  tvoří kolekce pro 10 různých značek

prodejny C & A

C&A tvoří každoročně celou řadu kolekcí. Má 10 značek, takže je toho doopravdy dost. Zákazník však díky tomu má skvělou možnost vybrat si to, co má nejradši a v čem se budou cítit nejlépe. V nabídce má džíny, šaty, kalhoty, sukně, společenský oděv, ležérní módu, sportovní oblečení, bundy, svetry, trička, mikiny, topy, blůzky, šortky a další kousky stylového oblečení. Součástí kolekcí jsou i boty, čepice, sluneční brýle, šperky, kabelky a další módní doplňky. Vedle oblečení pro ženy a muže C&A  navrhuje i pro děti.

C&A katalog

Jelikož nabídka značky je skutečně rozsáhlá a obchody snad nejsou ani schopny veškerou módu pojmout najednou, tvoří pravidelně online i tištěný katalog, v němž si mohou zákazníci prohlídnout aktuální nabídku, případně si v katalogu vybrat přesně ten kus, po kterém jejich srdce touží. Katalogy módní společnosti C&A  patří k těm nejkvalitnějším na světě. Dokonalé je jeho zpracování, kdy tvůrci pečlivě dbají na výběr modelů a modelek, scenérií i fotografa. Vše je dotaženo do naprosté dokonalosti. Důraz je kladen na to, aby modelky v oblečení zaujaly potencionálního zákazníka. A to tak, aby jednotlivé modely zaujaly a povzbudily zákazníky k jejich nákupu. Na vytvoření tištěného katalogu se pravidelně podílí sehraný tým grafiků a designérů. Důraz tvůrci kladou nejen na prezentaci, ale i na důkladně propracované popisky.

 

Více informací o katalogu, nabízeném sortimentu, obchodech i o značce, naleznete na domovských stránkách módní společnosti www.c-and-a.com.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *