C&A online shop

c&a online shopC&A je módní společnost, která nabízí po celé Evropě módu pro celou rodinu. Tuto firmu můžeme považovat za rodinnou, protože přechází z generace na generaci. Značka vznikla v roce 1841 a dostala název podle začátečních písmen křestních jmen jejích zakladatelův – Clemens a Auguste. První C&A prodejna byla otevřená v roce 1911 v hlavním městě Německa v Berlíně. Společnost má řadu prodejen i v České republice.

C&A online shop

Jak to už v současnosti bývá, každá prestižní a kvalitní značka má svůj internetový obchod. Jinak tomu není ani u značky C&A, která se prezentuje velmi kvalitní online stránkou.

C&A online shop nabízí celou řadu výrobků, které jsou určené pro všechny. Prodejna C&A má ve své nabídce 11 módních značek. Mezi nimi je například značka Yessica, Clockhouse, Rodeo sport a jiné. Velkou výhodou tohoto internetového obchodu je, že nepotřebujete chodit do kamenné prodejny, abyste si něco vybrali, ale stačí si naklikat C&A online shop a vybrat si to, co hledáte. Když se vám daný kousek líbí, můžete si ho bez problémů objednat, protože C&A zasílá objednané výrobky do celé Evropy a zaručuje rychlé dodání a bezproblémovou komunikaci v případě reklamace zboží.

Celková přehlednost stránky je velmi dobrá, protože jak to v podobných internetových obchodech bývá, jednotlivé výrobky jsou rozdělené do více kategorií, které vám pomohou se zorientovat  mezi množstvím nabízených výrobků.

Nabízené kolekce

c&a we careC&A nabízí množství kolekcí. Každým ročním obdobím svoji nabídku obměňují. Mají také dlhodobou kolekci s názvem “C&A – we care”, se kterou nabízejí výlučně výrobky z ekologických látek, jako je BIO bavlna. Tím pomáhají k udržování zdravého čistého prostředí, ve kterém žijeme. Mezi množstvím oděvů si na své přijdou i těhotné maminky v kolekci pro ženy, které čekají děťátko. Že je tato značka skutečně pro všechny, svědčí i kolekce s názvem “over size”, která je určená pro lidi s plnějšími tvary.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *