C&A e-shop – nakupujte oblečení online

Značka C&A má za sebou pozoruhodnou historii. Světu odívání se věnuje dobrých 170 let (možná i o nějaký pátek déle), skutečné datum narození značky se totiž datuje až do 17. století. Za tu dobu toho dokázala mnoho. Značka získala renomé po celém světě a její věhlas ani po tolika letech neutichl. Podle obchodních odborníků jde o největšího konkurenta jiné velmi žádané módní značky, a to H&M‎.

C&A logo E-SHOPC&A v průběhu historie

C&A je i po více než 6 generacích stále rodinným podnikem, který se úspěšně přizpůsobuje potřebám zákazníků i dané době. Název C&A v sobě skrývá první písmena bratrů zakladatelů, Clemense a Augusta Brenninkmeijerových. I přesto, že její historie jde napříč několika staletími, svůj první módní dům si C&A otevřela v Berlíně až v roce 1911. O 100 let později už své produkty neprodává pouze v Německu, ale i v Rakousku, Belgii, Brazílii, Číně, Bosně, Hercegovině, Francii, Maďarsku, Lucembursku, Mexiku, Nizozemí, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švýcarsku, Slovensku, Slovinsku a Turecku. Celou řadu poboček této společnosti najdete i v každém větším českém městě.

C&A = móda pro celou rodinu

V průběhu své existence se vypracovala na firmu, která nabízí módu pro celou rodinu. V nabídce naleznete módu pro ženy, muže i děti. Značka vám umožňuje na jednom místě se obléct od hlavy až po paty. Vedle běžného oblečení v obchodě najdete i boty, kabelky, módní doplňky, džíny, domácí oblečení, šperky, spodní prádlo, kroje, punčocháče, noční prádlo, plavky i sportovní a lyžařské oblečení. Společnost C&A svou pozornost věnuje i těhotným a lidem s větším konfekčním číslem.

Vlastní značky oděvní společnosti C&A

C&A prodejna C&A nabízí módu rozčleněnou do několika kolekcí a kromě toho oblečení prodává i pod svými vlastními značkami Angelo Litrico, Clockhouse, Westbury, Yessica, Rodeo Sport, Palomino, Baby Club Here and There a Youth Sixth Sense.

C&A Praha

Od roku 2014 na pražském Václavském náměstí najdete největší prodejnu C&A v České republice. Svůj sortiment tu nabízí hned na čtyřech patrech, tedy na 5,5 metrů čtverečních. Kromě tohoto obchodu aktuálně v České republice najdete ještě dalších 40 obchodů této značky.

C&A e-shop

Je to škoda, ale byť C&A nabízí svůj e-shop v několika variantách, v české však ani náhodou. A co víc, i když byste se snažili prokousat cizojazyčnými popisky, tak to máte marné, protože C&A e-shop do Česka jednoduše objednávky nezasílá. Český online web www.c-and-a.com nabízí pouze strohou prezentaci, jejíž součástí není ani pořádný katalog sortimentu. Skutečný e-shop C&A naleznete na www.c-and-a.com. Když už nic, můžete se sem přijít podívat na aktuální nabídku sortimentu značky C&A.

One thought on “C&A e-shop – nakupujte oblečení online

  1. Dobry den,
    chcela by som sa opytat,ci je mozne poslat z prazskej predajne C&A tovar na slovensku pobocku pripadne postou.Vyhliadla som si saty,ktore ale na Slovensku v(mne dostupnych) predajniach nemaju(v KE,PP,Zilina)
    Dakujem za odpoved

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *