New Yorker – nakupujte stylové kousky!

Móda New Yorker vám dovolí zažít ten pocit být Newyorčanem, byť v reálu jste v srdci Evropy. Nicméně, i když by se mohlo zdát, že se jedná o značku s původem New Yorku, není tomu tak, jde o jednu z největších evropských prodejců oděvů původem z německého Flensburgu.

New Yorker logo V průběhu své čtyřiceti pětileté existence si značka dokázala vybudovat pevné místo na špici ve světovém oděvním průmyslu. Své zboží nabízí přibližně ve 40 zemích světa, byť paradoxně zrovna do toho New Yorku, tedy za Atlantský oceán prozatím ještě nedorazila.

Historie značky New Yorker

Společnost New Yorker vznikla v roce 1971 původně jako firma specializující se na džínovou módu. Dnes už je vše jinak a pod jednou střechou nenajdete jen džíny, ale i kosmopolitní módu, spodní prádlo, kabelky, boty, plavky, šperky a módní doplňky. To vše pro ženy, muže i děti. V průběhu jednoho roku společnost vytvoří celkem 4 kolekce, které vám umožní, abyste byli oblečení přesně podle nejnovějších módních trendů. Pro větší přehlednost a členění má New Yorker hned několik zcela samostatných značek.

Originální kolekce pro každý den

Oblečení New Yorker je především značkou pro mladé. Móda této značky všem svým zákazníkům nabízí velmi originální a nápaditou módu určenou pro každodenní nošení v moderním městském životě. V kolekcích najdete stylové kousky do školy, do práce, pro volný čas, do hospody i na párty. Nechybí zde proto i krásná trička s potiskem, sexy kousky a sportovní oblečení, které můžete zakomponovat do svého streetwear outfitu.

New Yorker Česká republika

New Yorker prodejnaTo, že se značce New Yorker daří, ostatně dosvědčuje nárůst ročního zisku a neustálé rozšiřování sítě prodejen. Aktuálně v jich Česku najdete 49. Obchody u nás vesměs najdete v každém větším městě. Kromě Prahy si tak oblečení této značky můžete zakoupit také v Ústí nad Labem, Teplicích, Liberci, Mladé Boleslavi, Chomutově, Karlových Varech, Plzni, Kutné Hoře, Příbrami, Pardubicích, Hradci Králové, Jihlavě, Strakonicích, Znojmě, Českých Budějovicích, Olomouci, Ostravě, Luhačovicích, Opavě, Karviné, Frýdku-Místku a v Havířově.

New Yorker najdete také na internetu

Vedle možnosti nakupování ve spoustě kamenných poboček, máte možnost si jejich nabídku i s cenami důkladně prohlédnout i na internetu. Svou aktuální nabídku New Yorker zveřejňuje na české verzi své domovské stránky, www.newyorker.de. Kromě aktuálního katalogu tu najdete i spoustu dalších informací. 

New Yorker e-shop

I když by to bylo žádoucí, New Yorker bohužel svůj vlastní e-shop nemá. Spoléhá na svou hustou síť kamenných prodejen, v nichž si na vlastní kůži můžete vše ozkoušet. Na internetu naleznete pouze jejich aktualizovaný katalog, který se skládá z rozsáhlého portfolia plného fotografií aktuálních kousků a cen. Bohužel se zde nedozvíte jaké barevné variace značka má, stejně je to i s velikostmi a materiálovým složením, což je velká škoda a já to považuji za velkou chybu i věc, kterou by mohla značka vylepšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *