New Yorker katalog

New Yorker katalógI když je pravda, že v dnešní době plné internetových prodejen a internetových katalogů klasické katalogy nejsou až tak běžné, ale vždy mají svoje kouzlo a využití už jen z důvodu, že ne každý má přístup k internetu a není pro každého běžné prohlížet si výrobky a modely jednotlivých značek přes počítač. Tuto klasiku si zachovala i módní značka, která dodnes nabízí svůj klasický New Yorker katalog, který možná i vy dostáváte do svojí schránky.

New Yorker katalog

Pod pojmem New Yorker katalog si nemusíme představit jen klasický katalog v listinné formě, který je čím dál tím větší vzácnost. Pod tímto pojmem si můžeme představit i online katalog, který se vyskytuje v elektronické podobě. Módní společnost New Yorker má velké plus při své propagaci, protože využívá všechny dostupné prostředky jak se zviditelnit a jak se dostat do popředí. Důvodem velmi kvalitní propagace, která je pro úspěšnost značky velmi potřebná, je i to, že New Yorker zaměstnává velmi talentované grafiky a designery, kteří se starají o celkový vzhled módního katalogu ať už v klasické, nebo internetové podobě. Jejich kvalita práce se samozřejmě odráží i na výsledku.

Informace o značce

New Yorker katalógNew Yorker je mezinárodní módní společnost, která vznikla v roce 1971 a svoje sídlo má v Německu. Značka se prezentuje tím, že tvoří a prodává módu pro ženy a muže ve věku od dvanácti do třiceti devíti roků. Modely se hodí na běžné nošení, protože ve většině nabízejí kousky v ležérním stylu.

V současnosti je přibližně tisíc prodejen v třiceti osmi zemích, což dokazuje jen to, že je to skutečně oblíbená a uznávaná značka. Co se týká cenové dostupnosti, tak prodejny New Yorker patří k těm, ve kterých si může nakoupit téměř každý člověk, protože ceny jsou skutečně velmi přijatelné. Každý z modelů je dostupný ve všech běžných konfekčních velikostech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *