House aneb oblíbená značka všech věkových kategorií

post

Okolo 20 prodejen v České republice, fungující e-shop a několik nových kolekcí každý rok – to je značka House. Na koho se tato značka specializuje především? A jaké současné trendy v módě představuje udržitelná kolekce? Vše se dozvíte v našem článku.

Trendy vpřed!

Značka House nabízí širokou škálu volnočasového a trendy oblečení v dámských i pánských kolekcích. Myslíte si, že je určena jen pro teenagery nebo mladé? V žádném případě! V kampaních se pravidelně objevují lidé každého věku. Trend body a age positivity jede, a firma si je toho vědoma. V kolekcích House oblečení se tak objevují trendy pro náctileté i zralé, kteří mají jedno společné – módu. Trendy, které vynosíte při každodenním pohybu v džungli velkoměsta, i v odlehlé vesničce.

House kolekce

U značky House si vyberete své každodenní oblečení napříč věkovými kategoriemi, a to se vším všudy! House e-shop nabízí sekce pro ženy i muže, ve kterých najdete spoustu módních nápadů na oblečení, ve kterém se budete cítit božsky a trendy. Přejete si příslušenství v podobě bot, tašek, kabelek, batohů, spodního prádla, pásků, slunečních brýlí, peněženek nebo pokrývek hlavy? U House si svůj outfit vyladíte do posledního puntíku.

Něco navíc

Stále větší tlak ze strany environmentálních organizací hovoří jasně – oděvní značky, které nezmění svůj přístup k rychlé módě, brzy zaniknou. Firma House jde s dobou a nabízí sekci Eco Aware, kde je kladen důraz na kvalitu materiálů a jejich výrobní proces. Mikina z organické bavlny, tričko s tematickým potiskem, to vše jsou produkty, které se stále více hlásí o hlavní slovo v módě. Společnost House jde s dobou.

V oblečení House se budete cítit trendy, pohodlně, sebevědomě a pozitivně. A to nejen v rámci módy, ale také ve vztahu s naší planetou. Vyberte si své kousky na e-shopu nebo v jedné z téměř 20 prodejen po celé České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *