Primark eshop? Nakupte rychle a snadno.

post

Máte rádi nejnovější módu a rádi ji nakupujete za nízké částky? Pokud jste si oblíbili obchodní řetězec Primark, zřejmě vás moc nepotěšíme. Jestliže chcete nakupovat v Primarku z pohodlí domova, není to možné a musíte zatím navštívit pouze kamenný obchod. Dá se nákup nějak usnadnit a jsou nějaké možnosti že e-shop vznikne?

Primark a internetový obchod

Obchodní řetězec Primark e-shop neprovozuje a zboží lze zakoupit pouze v jeho kamenných prodejnách. Webové stránky v českém jazyce najdete na primark.com. Podle mluvčího společnosti se spuštění internetového obchodu zatím nechystá. Možnosti alternativních obchodních modelů se pravidelně zkoumají.

Nabídka obchodního řetězce Primark

Produkty obchodního řetězce Primark jsou prezentovány na webových stránkách a sociálních médiích, kde má obchodní řetězec už více než 22 milionů sledujících. Na českých webových stránkách najdete veškeré zboží dostupné v pražské prodejně. Tento řetězec totiž ve všech pobočkách na světě nabízí stejné zboží ve stejné kvalitě. Navíc jde o produkty za příznivé ceny dostupné široké veřejnosti.

Do Primarku do Prahy

Obchod Primark byl založen v roce 1969 pod názvem Penneys v Irsku a rozšířil se do 12 evropských zemí a USA. Je známý především tím, že v jeho pobočkách naleznete nejnovější módu za dostupné ceny. Zboží se totiž rychle prodá. Dříve jsme museli cestovat do Primarku do zahraničí. Nyní jej najdete v Praze na Václavském náměstí na adrese Květinový dům, Václavské náměstí, 110 00, Praha 1.

Nákup Primark

Vyzkoušejte internetový katalog Primark

V současné době nelze zboží objednat v e-shopu. Primark má však k dispozici online katalog, který je přehledný a velmi nápomocný při nákupu. Najdete v něm veškerý sortiment obchodu Primark včetně očekávaných novinek a limitovaných edicí. Vždy tak předem víte, zda se vám návštěva obchodu opravdu vyplatí.

Primark reklamace a vrácení zboží

Pokud jste si koupili špatnou velikost nebo jen chcete vrátit zboží v rámci reklamace, které jste si koupili v Primarku, na vrácení zboží máte 28 dní od nákupu. Nechoďte ale zbytečně ke kase. Primark má přímo k tomu určený výměnný koutek, kde vám zboží vymění, nebo posoudí reklamaci. Zboží musí být jako vždy neopotřebované nebo nepoužité a s originálními etiketami. Není třeba vyplňovat žádný formulář.

Způsob vrácení peněz

Vrácení peněz bude provedeno podle způsobu platby při nákupu. Pokud byl nákup uhrazen debetní či kreditní kartou, bude částka na kartu vrácena, pokud ji budete mít u sebe za 5 až 10 pracovních dnů, jinak bude nabídnuta výměna zboží. Vrácení peněz ani výměna není možná u spodního prádla, šperků a kosmetiky, pokud nejde o výrobní vadu. Primark nenabízí výměnu zboží a vrácení peněz poštou.

FAQs (Časté otázky)

Provozuje Primark v České republice e-shop?

  • E-shop Primark neprovozuje v žádné zemi na světě.

Kolik stojí doručení zboží z Primark e-shopu?

  • Zboží se online neprodává ani nezasílá.

Je možné objednat zboží z anglického e-shopu Primark?

  • Zboží lze zakoupit pouze v kamenném obchodě.

Kolik dní mám na vrácení zboží z Primarku?

  • Na vrácení zboží máte 28 dní od data nákupu.

Jak dlouho trvá reklamační řízení v Primarku?

  • Vrácení peněz a výměna zboží probíhá v oddělení zákaznické podpory nejbližší prodejny a způsob řešení je vám sdělen na místě.

Vrací Primark peníze zpět za vrácené zboží?

  • Vrácení peněz bude provedeno dle způsobu platby při nákupu. Vrácení peněz na kartu, kterou musíte mít při vracení u sebe, trvá 5 až 10 pracovních dnů
Primark wishlist

Sestavte si Primark wishlist

Pokud vás v internetovém katalogu cokoli zaujme, přidejte si své vysněné kousky do wishlistu. Primark online katalog nabízí možnost sestavit si svůj vysněný outfit. Ujistěte se, zda k sobě módní kousky ladí a předem si ujasněte, které oblečení je pro vás to pravé. Do obchodu půjdete najisto a nákup vám zabere mnohem méně času. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *