PRIMARK Praha

EDIT: Primark Praha byl otevřen v roce 2021. Zjistěte více.

Zdálo se, že se v roce 2016 konečně nadšenci stylové módy za pár korun dočkají. Už kvůli tomu, aby si mohli nakoupit nějaké skvělé hadříky nebudou muset vydávat na žádný zájezd do Německa nebo Rakouska. Primark Praha již není nesplnitelným a dalekým snem, ale blízko dosažitelnou realitou….

PRIMARK Česká republika

PRIMARK logoDoposud všem milovníkům módy tohoto irského módního řetězce nezbývalo nic jiného, než vydat se za hranice. Nejblíže jim přitom byly pobočky v Drážďanech, Berlínu nebo Stuttgartu. Zdálo se, že nově má v plánu Primark otevřít svůj první diskont také u nás v Boru u Tachova. Jenomže realita se má trochu jinak. Společnost u nás sice doopravdy odkoupila prostory o výměře asi 50 000 metrů čtverečních. Místo expanze do Česka však firma plánuje expanzi do USA. V roce 2016 v Boru u Tachova nevyroste nový řetězec, ale její logistická základna pro celou západní Evropu. Samotný prodej však u nás stále ještě nechystají.

Prodejny značky Primark

Irský řetězec Primark doposud expandoval do 9 evropských zemí, nejvíce obchodů přitom naleznete ve Velké Británii a ve Španělsku. Kromě těchto dvou zemí pobočky najdete i ve Francii, Rakousku, Portugalsku, Německu, Nizozemí, Belgii a zapomenout samozřejmě nesmíme na domovské Irsko.

V čem je PRIMARK tak úžasný, že po něm všechny holky šílí?

prodejna Primark PrahaNutno upozornit, že však nejde  žádného nováčka, jelikož první módní dům PRIMARK otevřel již v roce 1969. Obchod charakterizuje levná móda za pár korun vyrobená podle těch nejžhavějších módních trendů. Díky svému přístupu a myšlence dostat stylovou módu všem, se stala jednou z nejzajímavějších a rychle expandujících módních značek ve světovém oděvním průmyslu. Ve své nabídce má rozsáhlé portfolio značek, které nabízí různé stupně kvality. Stejně jako i u jiných výrobců, i tady si musíte vybírat podle složení materiálů. Pokud se však budete držet osvědčených materiálů, budete sami překvapeni, kolik toho oblečení této značky vydrží.

Móda od PRIMARK

PRIMARK je značkou, která vám umožní se u ní obléknout od hlavy až po paty. Ve své nabídce nemá jen oblečení pro muže, ženy a děti, ale i mladistvé, módní doplňky, šperky, bytové doplňky a spotřební zboží. To vše za velmi příznivé ceny. Značka se vyznačuje jednodušším designem. Řada modelů nabízí celou řadu variant. Značka svou nabídku neustále rozšiřuje, obměňuje a doplňuje. Vůbec tou nejznámější a nežádanější značkou od PRIMARKu je Atmosphere, které nabízí oblečení a obuvi pro ženy. Denim Co. nabízí denimové oblečení pro běžné každodenní nošení.
Aktuální kolekce, novinky, inspiraci v podobě outfitů vytvořených samotnými nositelkami a ještě spoustu dalších informací, naleznete na domovských stránkách www.primark.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *