A3 SPORT e-shop – nakupujte sportovní zboží

A3 SPORT je českým obchodním řetězcem, který se specializuje na prodej sportovního zboží značek Nike, Adidas, Puma a Reebok. Jde o ověřené prodejce, kteří se zaměřují ani ne tak na sportovní potřeby, jako sportovní módu, která nemusí být vždy aplikovaná na sportoviště, ale i pro každodenní nošení. Jejich největší specialitou je přitom prodej sportovní stylové obuvi.

A3 SPORT český renomovaný řetězec

A3 SPORT logoA3 SPORT vznikl v roce 1993, kdy se těsně po převratu čeští nadšenci snažili přinést našim zákazníkům tolik žádanou a nedostatkovou sportovní módu. Nešlo přitom vždy o ryze sportovní úbory, ale o stylové sportovní kousky, které mnoho lidí rádo nosí i ve svém běžném životě. Nejprve českým zákazníkům přinesli módu značek Adidas, Nike, Puma a Reebok, časem pak do nabídky přibyl sortiment značek Converse, Crocs, Vans, New Balance, Salomon, Merrell, Spyder, Under Armour a mnoho dalších prestižních výrobců sportovních oděvů.

Prodejny A3 SPORT Česká republika

Za více než 20 let své existence se jim podařilo to, co jiným ne. Jejich kamenné obchody jsou doslova rozeseté po celé republice. Nějaký ten obchod u nás najdete snad v každém věčném městě. Jde například o města Karviná, Opava, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Zlín, Brno, Jihlava, Pardubice, Hradec Králové, Tábor, České Budějovice, Kladno, Kolín, Mladá Boleslav, Liberec, Praha, Děčín, Teplice, Most, Ústí nad Labem a Karlovy Vary. V mnoha případech se ve větších městech dokonce nachází i několik poboček.

A3 SPORT prorazil i za hranice

A3 SPORT prodejnaJelikož A3 SPORT vznikl na základě dobrého konceptu, úspěch slavila nejen u nás, ale i za hranicemi. Obchody tak společnost dneska má také na Slovensku a celkem před nedávnem se jí podařilo prorazit i v Německu. Aktuálně tak A3 SPORT má celkem 66 prodejen v České a Slovenské republice a jak se zdá, toto číslo není konečné.

A3 SPORT e-shop

I přes tuto hustou síť, na rozdíl od jiných společností, A3 SPORT neponechává nic náhodě a je si vědom, že moderně smýšlející mladí lidé v dnešní době čím dál více využívají toho, co jim poskytne internet. Najít je proto můžete i na internetu, kde na domovských stránkách www.a3sport.cz nabízí vedle informací a odkazů na kamenné prodejny i vlastní neustále aktualizovaný e-shop s mnohem rozsáhlejší nabídkou produktů než v běžných obchodech. E-shop A3 Sport má sportovní design, který si zakládá na jednoduchém, leč přehledném provedení. Orientace v e-shopu je proto snadná. Celkem rychle tu najdete přesně to, co hledáte. Třídit můžete podle ceny, oblíbenosti, velikosti, barvy, značky, typu podrážky apod. e-shop přitom garantuje možnost vrácení peněz a dopravu zdarma při objednávce nad 2000 korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *