ZARA – nakupujte luxusní oblečení

Majitel značky ZARA aspiruje na nejbohatšího muže planety. Poukazuje na to neustále stoupající zisk, nejen společnosti, ale celé mezinárodní oděvní společnosti Inditex. Značka je to prostě po celém světě velice žádaná a oblíbená.

 

ZARA logoZARA je součástí jednoho velkého oděvního gigantu, původem ze Španělska, který patří k těm největším na světě. Společnost Inditex, která značku vlastní, je totiž majitelem i jiných velmi známých a proslulých značek jako třeba Stradivarius, Massimo Dutti nebo třeba Bershka a Oysho.

Móda s názvem ZARA

Byť jinde ve světě je móda ZARA považována za běžnou konfekci, u nás ji lidé považují za luxusní. Španělská značka své oblečení nabízí svým zákazníkům v kvalitním provedení a za víc než přijatelné ceny. V nabídce má módu pro muže, ženy i děti. Vybírat si můžete z pletenin, triček, topů, košil, halenek, sukní, šatů, sak, bund, kabátů, kalhot, šátků, šál, čepic a dalších módních doplňků. Pro své klienty designéři pravidelně navrhují i kabelky, boty, parfémy a bytový textil. Součástí jejich rozsáhlé nabídky jsou dále pak také společenské oděvy.

Čím se móda ZARA vyznačuje?

ZARA se snaží být dostupná pro všechny a tak nabízí základní módu za velmi příznivou cenu. Kolekce se obvykle vyznačují oblečením jednoduchého a decentního střihu, která užívá sezónních barev, vzorů i střihů. Móda je určena jak mladým lidem, tak i vyzrálým ročníkům. Zaměřuje se na to, abyste se u ní mohli obléknout od hlavy až po paty. Vše má důkladně promyšleno až po ty nejmenší detaily, jakými jsou sluneční brýle, šperky a další módní doplňky.

Ve světě tuctová konfekce, v Česku luxus

ZARA Brno prodejnaVzácnost v České republice značku dává na piedestal luxusu. I když módu s visačkou ZARA v Praze naleznete hned na několika místech, jinde v republice obchod této značky najdete pak už jen v Ostravě a v Brně. Je proto pro český národ velmi vzácná. To z ní pro nás dělá výjimečnou a tedy luxusní. Bohužel i proto se u nás sortiment této značky prodává za mnohem vyšší cenu než jinde v Evropě.

ZARA Brno

Kamennou prodejnu v Brně najdete v centru města na ulici Česká 155/10. Otevírací doba je zde skoro každý den od pondělí do soboty od devíti hodin ráno až do sedmi hodin večer. Tedy kromě soboty, kdy je otevřeno do pěti hodin večera. V neděli je tu zavřeno. Zakoupit zde můžete vše, co najdete i na oficiálních českých stránkách www.zara.com, kde se nachází i neustále aktualizovaný katalog kolekcí. Podívat se zde můžete nejen na zajímavé outfity, ale i jejich jednotlivé modely a ceny. Bohužel ZARA českou verzi e-shopu neprovozuje, a proto vám nezbývá vydat se na výlet a navštívit jeden z kamenných obchodů u nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.