House shop

House shopProdejna značky House shop je známá zejména mezi mladými lidmi, protože právě na ně klade svoji pozornost. Na trhu je množství značek s módou pro mladé lidí, ale právě prodejny s touto polskou značkou House jsou velmi oblíbené a rozšířené.

House shop

Tato původem polská značka je rozšířená téměř po celé Evropě. V prodejnách vládne velmi příjemná nákupní atmosféra. Už ve výkladech můžete vidět velmi moderně oblečené figuríny v nejnovějších kolekcích této značky. House shop najdete většinou v nákupních centrech, kde se nachází nejvíce lidí se vkusem pro módu. Tato evropská značka je rozdělená na dvě kolekce – kolekce pro ženy a kolekce pro muže.

Kolekce pro ženy je rozdělená na Lolitu a Streetwise. Kolekce Lolita je pro mladá děvčata, která se nebojí experimentovat s módou a jejich styl je více extravagantnější. S touto kolekcí mají zaručené, že zaujmou hlavně svým oblečením. Kolekce Streetwise je pro ženy a mladé dámy, které si potrpí na elegantní styl.

Pánskou kolekci tvoří Clubbing boy a Urban College. Clubbing je něco podobné jako dámská kolekce Lolita. Je pro pány, kteří se nebojí odvážných a extravagantních kousků. Urban College je pro muže se smyslem pro eleganci. Tato kolekce se hodí na společenské akce a jiné podobné příležitosti.

Propagace značky

House shopMódní společnost House se snaží míť velmi blízko ke svým zákazníkům, tedy k mladým lidem, protože právě ti jsou její inspirací. Propagace této značky probíhá hlavně na internetu, a to konkrétně na sociálních sítích, kde své zákazníky informují o nejnovějších kolekcích a akcích. Také má tato značka svoji vlastní internetovou prodejnu, kde si můžete objednat svůj oblíbený kousek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *