MANGO e-shop

MANGO, šťavnatá značka pro mladé, byla založena v Barceloně před 30 lety dvěma tureckými bratry Nachmanem a Isakem Andicovými. Kdo jen tehdy mohl tušit, že se stane tak oblíbenou značkou. Dnes obchody této značky naleznete po celém světě a je fajn, že i u nás.

Móda od MANGO

MANGO logoMANGO 4 x do roka přináší nové kolekce moderního oblečení pro muže i ženy. Každá kolekce přináší zcela originální kousky oblečení i módních doplňků, hlavně pro mladé slečny. Móda této značky je velice zajímavá, ženská a svůdná. Firma si dává záležet na tom, abyste se v jejich oblečení cítily pohodlně, přitažlivě a sexy. V kolekcích naleznete vše, což vám umožní obléct se na jednom místě od hlavy až po paty. V nabídce má kalhoty, trička, mikiny, svetry, džíny, kabáty, saka, bundy, blůzky, halenky a pak také i módní doplňky, spolu i se zajímavou kolekcí šperků. Jednou ročně přináší novou kolekci plavek a někdy své kolekce osvěží i o stylové kousky spodního prádla.

Kde v Česku můžete koupit MANGO módu?

MANGO obchodMódu MANGO u nás naleznete hned na několika místech, převážně se však jedná o Prahu. Obchody této značky v Praze najdete v OC Metropole Zličín, OC Nový Smíchov, OC Černý Most nebo v Arkádách Praha. V Brně pak značku najdete v Olympii a v centru Brna na České. I když tu máme celkem 7 prodejen s touto módou a mohlo by se zdát, že je to celkem dost, ne každý má tu možnost jezdit každou chvíli do Brna nebo do Prahy. Nevadí, MANGO má e-shop.

MANGO e-shop

V české verzi originálních stránek www.mangoshop.com/cz najdete kompletní aktuální nabídku oblečení pro muže, ženy i děti. V nabídce jsou jak žhavé novinky, tak i oblečení v akci a ve výprodeji. Orientace v e-shopu je snadná a rychlá. E-shop si na nic nehraje a nemíní nikomu komplikovat život. Vše je proto přehledné, moderní a klasicky v bílo-černém designu. Sympatické je i poměrně propracované členění, které vám umožní poměrně rychle dostat se k tomu, co potřebujete. Fotky jsou vyvedeny v moderním sofistikovaném minimalismu a popisky jsou dostatečné na to, abyste si učinili patřičnou představu o výrobku. E-shop garantuje dopravu zdarma při objednávce nad 950 korun, čehož dosáhnete poměrně snadno.

Kde ještě ze levný peníz koupit módu MANGO

V případě zájmu o další informace, zkuste navštívit domovské stránky společnosti MANGO www.mango.com. Pokud chcete oblečení této značky nakoupit doopravdy výhodně, tak pro vás má tato šťavnatá značka ještě jedno milé překvapení, a to autorizovaný online outlet. Naleznete jej na webové adrese www.mangooutlet.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *