RESERVED e-shop

Módní značka RESERVED do České republiky vstoupila v roce 2012, kdy otevřela svůj první kamenný obchod na Nové Karolině. Od té doby se dá říct, že to u nás tato polská značka roztočila ve velkém. V současnosti butiky této značky najdeme skoro v každém větším městě.

O RESERVED

reserved logoRESERVED je úspěšnou polskou značkou, které se podařilo přelomit hranice země a v současnosti sklízí úspěchy v zemích Východní Evropy. Bylo to poměrně rychlé, protože svůj první obchod firma otevřela teprve v roce 2000. Obchody této značky však v současné době najdete i tam, kde byste je možná nečekali, jako třeba v Německu, Egyptě, Kuvajtu, Qataru, Bahrajnu nebo v SAE. Vzhledem k tomu, že módní společnost v roce 2009 pohltila další ve světě velmi známé a žádané značky, House a Mohito, stala se nejvýznamnějším hráčem v oděvním průmyslu v Polsku a významným světovým hráčem v odvětví stylové módy.

Móda RESERVED

reserved prodejnaOblečení značky RESERVED si získalo oblibu mezi nositeli pro svou svěží módu, která se vedle klasicky laděných outfitů nebojí vstoupit i do poněkud divočejších vod s výstřednějšími modely pro méně formální příležitosti. V nabídce má i kousky pro sportovně laděné zákazníky. RESERVED tvoří pro muže, ženy i děti. Oblečení je vyráběno v malých sériích, což značce zvyšuje prestiž. Oblečení je navíc neustále doplňováno o nové módní kousky za příznivé ceny. V butiku RESERVED se můžete obléknout od hlavy až po paty, protože ve své nabídce nemá pouze oblečení, ale i společenské šaty, spodní prádlo, noční prádlo, módní doplňky, kabelky, bižutérii a obuv.

RESERVED miluje své zákazníky

Pro své věrné zákazníky RSERVED uchystala věrnostní program, při němž sbíráte body, které pak můžete směnit za různé slevy a odměny. Kromě nich pak značka nabízí i celou řadu výhodných akcí.

REERVED e-shop

Své zboží RESERVED nabízí i na internetu, takže pokud se vám nechce zamířit do kamenného obchodu, využít můžete i jejich služby na internetu. E-shop naleznete na jejich domovských stránkách www.reserved.com. Stránky mají i českou verzi, takže nákupu a rychlému dodání nic nebrání. E-shop je takovou bílo-černou klasikou. Součástí online nabídky jsou i slevy, akce a výprodeje. Obchod vybočuje z řady asymetrickým rozčleněním nabídky jednotlivých položek. Jednotlivé položky jsou doplněny dostatkem fotografií, nabídkou velikostí i barevnou škálou. Ocenila bych, kdyby o jednotlivých produktech bylo víc napsáno, popisek je bohužel poněkud strohý. Nicméně, nebrání vám to jít si do obchodu kousek vyzkoušet. Do obchodu je zboží doručováno bezplatně, přímo domů jsou zdarma doručovány objednávky, které překročily limit 1400 korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *