MARIONNAUD – nakupujte u tvůrců proslulých parfémů

Marionnaud není značkou sama o sobě, jde o název obchodu, který se zaměřuje na prodej parfémů a další kvalitní kosmetiky, výrobků pro osobní péči a také i příslušenství. Firma spolupracuje s řadou kosmetických center po celé Evropě.

O Marionnaud

Logo MarionnaudDnes má za sebou Marionnaud třiceti dvouletou úspěšnou historii, kdy firma úspěšně fungovala nejen v rámci maloobchodní sítě kamenných obchodů, ale i na poli internetového prodeje. Společnost v roce 1984 založil v Paříži Bernard Marionnaud, tvůrce proslulých parfémů, jenž svůj vlastní první vytvořil v roce 1958. Na vytvoření prodejního řetězce zaměřeného na parfémy se výrazně podílel Marcel Frydman, který vytvořil podnikatelský plán, do kterého také i investoval. Jeho snahou bylo rozšířit prodej parfémů po celé Francii a následně i za hranicemi, což se mu i podařilo. Aktuálně společnost své parfémy a další kosmetiku prodávají ve více než 1100 prodejnách v celkem 13 zemích (z toho jich je 531 ve Francii). V roce 2005 se společnost stala součástí mezinárodní skupiny CK Hutchinson Holding Limited, sídlící v Hong Kongu. Díky tomu má značka zajímavou budoucnost, společnost totiž působí v celkem 50 zemích, a proto se dá předpokládat, že působnost parfumérie se bude rozmáhat.

Marionnaud Česká republika

Kamenné prodejny společnosti Marionnaud mají v České republice poměrně rozsáhlé zastoupení. Obchody této značky u nás naleznete dá se říct v každém větším, čili okresním městě. Jedná se o Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Teplice, Ústí nad Labem a Zlín. Obchody parfumérie má obvykle ve velkých obchodních centrech.

Marionnaud e-shop

prodejna MarionnaudNa rozdíl od jiných společností má Marionnaud koncept prodeje prostřednictvím internetu značně promyšlen. Marionnaud e-shop nabízí spoustu zajímavostí a netýká se to pouze samostatných produktů, ale i poskytování služeb a nabízení různých, slev, akcí a dalších výhod. Český e-shop parfumérie naleznete na oficiálních českých stránkách společnosti www.marionnaud.cz. Přesněji na její odnoži www.eshop.marionaud.cz. Na webu naleznete produkty celé řady špičkových značek nejen z Francie. Jde například o Boucheron, Balmain, Sisley, YSL, Lancome a mnoho dalších. Nabídka kosmetiky je rozsáhlá a vy si můžete být jisti, že si kupujete pouze originální produkty. Pokud si v e-shopu nakoupíte za více než 999 korun, doprava je plně hrazena společností. Pořídit s tu můžete i vzorky k otestování.

Věrnostní program

Na e-shopu také naleznete i věrnostní program, s nímž můžete sbírat body. Za každých 50 korun získáte 1 věrnostní bod. Za každých 100 bodů pak získáte 250 korun, které můžete využít k nakupování zboží na Marionnaud.cz. Kromě toho získáte i speciální dárek k narozeninám, a to slevu 20% na celý nákup a navíc dvojnásobný počet bodů. To znamená, že za utracených 50 korun nezískáte 1 bod, ale 2.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *