Terranova Česká republika

Terranova Česká republikaTerranova Česká republika představuje síť prodejen, která nabízí vysokou kvalitu za bezkonkurenční cenu. Tato původem italská značka má ve své nabídce širokou škálu výrobků, které jsou vhodné pro ženy a muže na společenské akce nebo na běžné nošení. Už původ této značky nám říká, že se jedná o skutečně luxusní značku, která funguje od roku 1988.

Terranova Česká republika

Síť prodejen Terranova Česká republika najdete téměř v každém větším českém městě. Polohu svých prodejen lokalizují zejména do nákupních center, protože právě tam se vyskytuje největší počet lidí, kteří chtějí nakupovat. V prodejnách vládne velmi příjemná atmosféra, kterou vytváří vždy hrající hudba, moderní a pohodlný nábytek, kreativně tvořené kabinky, osvětlení či jiné detaily, které z unuděného nakupování vytvoří skutečně příjemnou nákupní atmosféru. Velké plus je i to, že v každé z prodejen Terranova Česká republika jsou přehledně uložené věci v jednotlivých sekcích. Nakupovat se dá samozřejmě i online, a to v Terranova online shopu.

Kolekce značky Terranova

Terranova Česká republikaTato značka nabízí širokou škálu výrobků, vhodných na běžné nošení, ale i do společnosti. Každým ročním obdobím se pravidelně mění kolekce, ale nová kolekce nepřichází jen změnou ročního období, ale také jinými faktory, které jsou momentálně v módě a hýbou světem. V jednotlivých prodejnách najdete trička s potiskem, ale také trička ozdobená krajkou, která mají elegantnější styl. Také tam najdete kalhoty, sukně, šaty a jiné kousky, které potěší a zkrášlí každou ženu. Nejen ženy, ale také i muži si najdou svůj oblíbený módní kousek podle svého vkusu.

Módní společnost Terranova nenabízí jen oblečení, ale také i doplňky. V jednotlivých prodejnách můžete najít náhrdelníky, prsteny, náramky a jinou bižuterii. Také tato značka nabízí sluneční brýle, tašky či tenisky.

One thought on “Terranova Česká republika

  1. Dobrý den, mám prosbu, zda je možné dostat kontakt na výrobce. Ztratili jsme u dívčího kabátku jeden knoflík a když bych chtěla koupit všech 6 ks nově, tak nemohu sehnat odstín vhodný ke kabátku. Chtěla bych požádat o možnost zaslání 1-2 knoflíků originálních k našemu oblečku.
    Děkuji za informaci a přeji pěkný den.

    Jana Svobodová, Hradec Králové, tel. 604109166

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *