Pimkie Česká republika

Pimkie Česká republikaČeská republika, jako místo, které je známé krásnými ženami, se snaží co nejvíce podporovat módní svět, a to i tím, že otevírá prodejny různých módních značek, které nabízejí širokou škálu módních výrobků nejen pro ženy, ale také pro muže a samozřejmě i pro děti. Jednou ze známých módních prodejen je i síť prodejen Pimkie Česká republika.

Značka Pimkie

Historie značky Pimkie sahá do roku 1971, kdy se tři muži rozhodli rozšířit nový módní trend v podobě kalhot pro ženy. Tento nový módní trend znamenal úspěšný začátek značky Pimkie. Postupem času se stala velmi prestižní a uznávanou módní společností, která nabízí kousky pro mladé ženy a dívky ve věku od patnácti do pětadvaceti let. Jako téměř každá módní značka, i tato má svůj internetový obchod, který nabízí velmi kvalitní a přehledný e-shop.

Pimkie Česká republika

V České republice najdeme několik prodejen s touto značkou (Pimkie Praha). V jednotlivých kamenných prodejnách Pimkie Česká republika najdete širokou škálu nabízených oděvů v podobě triček, bund, kalhot, svetrů a jiných stylových kusů, které zvýrazní krásu každé ženy. Také si tady můžete najít doplňky v podobě šperků, opasků, taš25ek, slunečních brýlí a jiných stylových a krásných věcí za bezkonkurenční cenu a kvalitu. Topy a trička značky Pimkie se hodí k vícero příležitostem, jako jsou rodinné oslavy, či na běžné nošení do práce a školy. To znamená, že v prodejně můžete najít všechno od saténových topů až po trička s potiskem.

Tato francouzská vysoce kvalitní módní značka nenabízí jen oblečení, ale také kosmetiku a parfémy, což znamená, že si v každé z prodejen nakoupíte všechno, co potřebujete na nošení.

V jednotlivých prodejnách je velmi příjemná atmosféra, kterou tvoří moderní nábytek, osvětlení, hudba, promítání nejnovějších kolekcí a jiné detaily, které z klasické prodejny udělají pohodlné místo na nakupování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *