Terranova online shop

Terranova shopTerranova online shop je obchod, který nabízí velmi kvalitní a moderní věci za bezkonkurenční cenu.

Tato značka vznikla v městě módy, v Itálii. Doba jejího vzniku se točí kolem roku 1988. O kreativitě této značky svědčí i její název, který se skládá ze dvou italských slov, a to “Terra”, což znamená Země, a “Nova”, což znamená nová hvězda. V počátku se tato značka zaměřovala na módu, která byla určená pro všechny věkové kategorie. Postupem času se začala více zaměřovat na mladé lidi a pokaždé přináší nové trendy modely, které oživí každý šatník.

Produkty Terranova online shop

Terranova online shop nabízí všechno, co si na sebe potřebujete obléknout. Ve své nabídce má trička každého stylu, pro ženy, muže, ale i děti. Také tam najdete trendy kalhoty v různých barvách a z velmi kvalitního materiálu. V letních kolekcích jsou velmi pěkné šaty, sukně či krátké kalhoty. Na své si přijdou i dámy, které milují kreativně navržené punčochy. Terranova online shop také nabízí bundy, saka či kožené bundy, a to všechno jak pro ženy, tak i pro muže, a dokonce i pro děti. Na konci každého ročního období najdete v prodejně regál se zlevněnými výrobky, kde jsou věci ze starých kolekcí. Všechny tyto výrobky najdete ve všech konfekčních velikostech. Kromě oblečení si přijdou na své i milovníci doplňků. Terranova online shop totiž nenabízí jen trička, kalhoty apod., ale také kabelky a tašky, opasky a jiné doplňky do vlasů či zajímavou bižuterii. Můžete tam také najít i velmi stylové tenisky.

Prodejny Terranova shop

Celkový počet prodejen značky Terranova po celém světě je rovných 567. Tuto prodejnu můžete najít v třiceti třech zemích. V dnešní době Terranova zaměstnává přibližně čtyři tisíce lidí. Tato značka se stala velmi oblíbenou a uznávanou i díky přístupu a ochotě zaměstnanců a také díky celkové atmosféře a vzhledu každé prodejny. Příjemnou atmosféru ovlivňuje hudba, která vám zpříjemní váš nákup. Také je to přehlednost díky jednotlivým oddělením, která jsou rozdělena na módu mužskou, dámskou a dětskou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *