SportsDirect Brno

Pro všechny vášnivé sportovce tu je od závěru roku 2012 britský prodejce sportovních potřeb. Nejde o žádného troškaře, jeho obchody jsou velkoplošné a nabízí doslova všechno možné. Paradoxně SportsDirect svůj první obchod se sportem v České republice neotevřel v Praze, ale v Karlových Varech. Během následujících třech let se pak objevily po celé České republice i další pobočky.

O SportsDirect

logo sportsdirect brnoSportsDirect International plc. je ucelený název maloobchodní skupiny zaměřené na prodej sportovních potřeb. Firmu založil v roce 1982 ve Velké Británii Mike Ashley, miliardář, který mimo jiné vlastní fotbalový Newcastle United. Kromě toho, že obchod prodává neuvěřitelné množství rozličného sportovního sortimentu různých značek, sama také vlastní velký počet sportovních značek a řadu sportovního sortimentu vytváří. Jedná se např. o značky Donnay, Slazenger, Firetrap, Dunlop, Everlast, Kangol, Karrimor a Lonsdale. To je jen však stručný výpis, ve skutečnosti jich bylo mnohem víc. Aktuálně má SportsDirect obchody již po celém světě. Rozsáhlé zastoupení má i u nás.

Co naleznete v obchodech SportsDirect

SportsDirect nabízí sportovní oblečení, dresy, sportovní potřeby i obuv pro ženy, muže i děti. V nabídce má vše potřebné pro všechny možné i nemožné sporty. Naleznete tu vše pro atletiku, běh, skating, lyžování, fotbal, golf, hokej, aerobik, badminton, baseball, basketball, box, kuželky, squash, plavání, stolní tenis, tenis, volejbal, bojová umění, motkros, netball, kriket, horolozectví, cyklistika, outdoor, ragby, trampolíny, vodní sporty, jóga, taneční úbory, šipky i jezdectví. Kromě potřeb Sportsdirect má v nabídce také pestrou nabídku sportovního oblečení. To proto, aby se vám dobře sportovalo. Jedná se o rozsáhlou nabídku sportovní obuvi, gumáky, termoprádlo, sportovní oblečení, tepláky, leginy, šortky, sukně, sportovní spodní prádlo, pyžama, džíny, sportovně-ležérní módu pro běžné nošení, plavky, nepromokavé oblečení, rukavice, čepice, přezůvky, hodinky, šály, sluneční brýle, sportovní tašky a mnoho dalšího.

SportsDirect Brno

sportsdirect obchodní důmTřetí pobočku v České republice otevřel SportsDirect po Karlových Varech a pražském Zličíně také v Brně. Provoz zde byl zahájen ke konci roku 2014. Dnes má pobočku obchod i v Ostravě, Liberci a Ústí nad Labem. V Brně kamennou prodejnu naleznete v brněnském Avion Shopping Parku. Pobočku naleznete na ulici Skandinávská 2, kde má otevřeno každý den od devíti ráno až do devíti hodin večera. Rozsáhlou nabídku sortimentu zde SportsDirect nabízí na téměř 2500 čtverečních metrech.
Více informací o společnosti nabídce i cenách naleznete na jejich domovských stránkách www.sportsdirect.com. Stránky nabízí podrobný přehled sortimentu, cen i toho, kde máte možnost zboží zakoupit. Bohužel e-shop pro Českou republiku prozatím nefunguje. SportsDirect umožňuje objednání a nákup zboží pouze pro Velkou Británii, což je škoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *