Marks & Spencer e-shop

Marks & Spencer patří k velmi oblíbeným a vyhledávaným značkám nejen u nás, ale jinde v Evropě. Značku založil ve Velké Británii už v roce 1894 původem polský Žid ze Slonin, který uprchl před Ruskou říší, Michael Marks spolu s Thomasem Spencerem, pokladním z North Yorkshiru. Společnost dlouhá léta působila pouze na domácím písečku.

 

Marks-and-Spencer logo nejen pro e-shopTendence prorazit za hranice přišly až o mnoho později, a to v roce 1974. Neznamená to však, že by značka do té doby nestála za to, značka se do té doby věnovala budování svého renomé na domácím území. Nyní zde ostatně je největším prodejcem konfekčního oblečení.

Nabídka Marks & Spencer se netýká pouze módy

Vedle oblečení pro ženy a muže nezapomínají ani na děti. Sortiment této značky je roztříděn do jednotlivých řad s názvy North Coast,Collezione, M & S Man, Autograph, Blue Harour nebo také Savile Row. Kromě pestré nabídky oblečení, které je vytvořeno tak, abyste se u této značky mohli obléct od hlavy až po paty pro různou příležitost (v nabídce proto má i společenské šaty, košile a obleky), značka nabízí i jiný zajímavý a mnohdy luxusní sortiment. Jedná se např. o dekorativní a pleťovou kosmetiku, bytové doplňky, potřeby do domácnosti, spodní prádlo anebo velmi lahodné luxusní potraviny, ostatně právě ty jsou u nás velmi oblíbené a vyhledávané. Marks & Spencer nabízí i módní doplňky, jako peněženky a kabelky. Aktuálně má Marks & Spencer dnes 1000 obchodů v celkem 45 zemí světa. Společnost si potrpí na neustálé inovace a tvorbu originálních produktů, které se prodávají napříč celou zeměkoulí.

Marks & Spencer  Česká republika

prodejna Marks and Spencer alternativa e-shopAktuálně má značka Marks & Spencer v Česku zprovozněno hned 19 poboček. Nejvíce jich samozřejmě najdete v Praze, kde jich naleznete rovnou 9. Jedná se o budovu MELANTRICH, OC Černý Most, Centrum DBK, Nákupní Centrum FÉNIX, Nákupní centrum FÉNIX – FOOD HALL, Palladium, OC Chodov, OC Letňany a OC Smíchov. Jinde v Česku pobočku Marks & Spencer naleznete v Ostravě, Českých Budějovicích, Jihlavě, Liberci, Plzni, Karlových Varech, v Brně i v Ústí nad Labem.

Marks & Spencer e-shop Česko

Na stránkách www.marksandspencer.com naleznete poměrně slušnou prezentaci značky, avšak nejedná se o žádný e-shop. Ten naleznete na domovských stránkách www.marksandspencer.com. Jde o podrobné stránky s kompletní nabídkou aktuálního sortimentu. Bohužel se jedná pouze o e-shop, který do České republiky nedováží. Je to paradox, protože jinak vyváží do 30 zemí světa a dokonce do takových jako Mongolsko, Kambodža, Brunej nebo Pákistán. Pokud si tedy chcete nějaký kousek této značky pořídit, nezbývá vám nic jiného, než abyste navštívili jeden z našich kamenných obchodů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *