Terranova katalog

Terranova katalogJe pravdou, že v dnešní době je více rozšířený internet a internetové prodejny než klasické módní katalogy, ale i přes tuto skutečnost některé značky se nevzdají klasických papírových katalogů, v nichž najdete nejnovější výrobky a kolekce, které daná módní značka nabízí. Jedním ze stále fungujících módních katalogů je i Terranova katalog.

Terranova katalog

Katalog této módní značky, který si můžete vzít do ruky a prolistovat, má skutečně svoje kouzlo, protože značka Terranova do toho vkládá hodně kreativity a nápaditosti. Terranova katalog nemá být jen kus spojených papírů, které jen tak prolistujete. Tento módní katalog vás má vtáhnout do plné nákupní nálady a přesvědčit vás, abyste jednu z jejich kamenných prodejen navštívili a vámi vybraný kousek hned zakoupili.

Skutečně kvalitní fotografie s modelkami a modely prezentujícími kolekce tvoří strany tohoto katalogu.

Nejen klasický papírový katalog má tato značka, ale také katalog v internetové podobě, který je také velmi dobře graficky propracovaný. Stejně tak je i zde možnost prohlédnout si zboží v Terranova online shopu a přímo v něm i nakoupit.

Kolekce značky Terranova

Terranova katalogTato prestižní a kvalitní módní značka Terranova nabízí širokou škálu výrobků od elegantního stylu až k ležérnímu. Svoje oblíbené kousky si tu mohou najít muži, ženy, ale i děti. Terranova je módní společnost, která se snaží vyhovět přání svých zákazníků a co nejvíc se přiblížit k jejich vkusu a představám. Kolekce této značky se mění v závislosti od ročního období nebo nějakého aktuálního trendu. V každé z prodejen najdete trička s potiskem na běžné nošení, ale také i trička či košile, které si můžete vzít na nějakou speciální událost.

Značka Terranova nenabízí jen oblečení, ale také i různé doplňky v podobě bižuterie, slunečných brýlí, čapek, opasků, tašek a jiných zajímavých doplňků, které nenajdete nikde jinde, jen v katalogu a v prodejnách značky Terranova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *