TALLY WEIJL – svěží a provokativní móda pro tebe!

TALLY WEIJL je známou oděvní značkou původem ze Švýcarska. Malinkého králíčka nesoucí jméno po jednom ze zakladatelů založili ve skutečnosti v roce 1984 2 muži, Tally Weijl Elfassi a Neat Grüring. Od svého prvopočátku se specializovali na výrobu dámské módy pro dívky, mladé ženy a ženy v tom nejlepším věku.

Móda Tally Weijl

LogoTally WEIJLMóda značky Tally Weijl se v současné době prodává ve více než 38 zemích světa, kde nabízí svou sexy, svěží a provokativní módu určenou pouze pro mladé ženy. Ročně vytvoří celkem 12 kolekcí, které pak rozesílá do svých butiků, které se obvykle nachází v velkých obchodních centrech. Značka je řadou organizací poměrně značně kritizována pro jejich velmi sexistické kampaně. Ženy jsou značkou dávány do role méně cenného sexuálního objektu. Kromě organizací pro rovnost žen je pak kritizují i aktivisté pro ochranu zvířat.

Oblečení pro mladé svůdné ženy

Ať už je to jakkoliv móda Tally Weijl je určena všem ženám a dívkám, které chtějí dobře vypadat, jsou sebevědomé, touží být sexy, přitažlivé a rády se baví. V nabídce má tato značka trička, topy, džíny, sukně, šaty, halenky, leginy, kabáty, bundy, šátky, čepice, šperky, boty, kabelky a batohy. Módu Tally Weijl charakterizují hluboké výstřihy, potisky, mašle, krajky, syté barvy, flitry a šněrování.

Tally Weijl Česká republika

TALLY WEIJL prodejnaKamenné prodejny Tally Weijl najdete i v České republice. Obchody této značky u nás najdete ve větších obvykle také i okresních městech jako Praha, Brno, Teplice, Jindřichův Hradec, Chomutov, Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Pardubice, Plzeň, Olomouc a Ústí nad Labem. Nutno však upozornit, že nabídka v kamenných obchodech není kompletní. V obchodech značka nenabízí vše, co ve skutečnosti najdete v jejich online katalogu a e-shopu.

Tally Weijl e-shop

I když na domovských stránkách www.tally-weijl.com e-shop této značky najdete, není bohužel určen pro Českou republiku. Web dává na výběr Rakousku, Německu, Itálii, Švýcarsku, Belgii i Francii, na ostatní státy tvůrci poněkud zapomněli. Stránku tak můžete užít jako katalog a zdroj informací, ale objednávat si zde nemůžete, protože do České republiky jednoduše nezasílají. Je škoda, že aspoň jejich kompletní nabídku nemá člověk šanci najít v jejich kamenných pobočkách. Vidím to jako velkou mezeru, na které by jako neustále se rozvíjející módní společnost měla pořádně zapracovat. Když vezmu v potaz zahraniční e-shop této značky, nutno pochválit přehlednost a jednoduché členění na stránkách, což umožňuje rychlé dohledání toho, co potřebujete. Jednotlivé položky jsou opatřeny kvalitními fotografiemi, přehlednými popiskami, velikostní tabulkou i informacemi o materiálech.  Ceny jsou samozřejmě v zahraniční měně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *