ORSAY – e-shop plný kvality a elegance

Orsay je značkou, která není v módním světě žádným nováčkem. Vloni oslavila již své čtyřicáté narozeniny. Jde o stylovou značku, která nabízí luxusní sortiment za úžasné ceny.

 

Orsay logo E-SHOPOrsay je německou úspěšnou módní společností, která své zboží prodává nejen v Německu, ale i v Rakousku, Rusku, Číně, Turecku, Maltě, Albánii, Estonsku, na Slovensku a také i u nás v Česku. Kdybychom to měli spočítat, Orsay naleznete celkem v 27 zemích světa na více než 600 místech.

Móda Orsay

Orsay je určena zejména ženám, kterým není jedno, jak vypadají, potrpí si na originalitě, výraznosti a skvělých cenách. Móda Orsay je osobitá, tvárná a potrpí si na autentickém stylu. Výrobky s visačkou Orsay jsou zárukou kvality i eleganci. Oblečení této firmy celkem oprávněně patří k těm nejoblíbenějším v celé Evropě nejsou totiž určeny pouze modelkám, ale ženám se standardní konfekční velikostí. Každý rok společnost vytvoří hned několik kolekcí, které je možno najít i pod několika zcela samostatnými značkami. K tomuto rozčlenění došli podle toho, pro jakou příležitost je oblečení určeno. Jedná se tedy např. o Orsay City módu, Orsay Party a Casual. Módní dům pak nabízí šaty, šortky, kraťasy, tílka, trička, sukně, svetry, bundy, čepice, šály, kabáty, kalhoty i rukavice. Kromě oblečení značka nabízí také módní doplňky, šperky, boty a kabelky.

Kemenné obchody Orsay Česká republika

orsay prodejna a E-SHOPOrsay je oblíbenou módní značkou nejen v zahraničí, ale i v České republice. Dokazuje to i ta skutečnost, že u nás naleznete bohatou síť jejich kamenných prodejen. Aktuálně jich je 53, ale jejich počet stále narůstá. Nejvíce kamenných poboček společnosti naleznete v Praze, kde jich je rovných 14. Vedle Prahy kamenný obchod této značky naleznete také v Ostravě, Karlových Varech, Liberci, Brně, Pardubicích, Jihlavě, Českých Budějovicích, Kolíně, Olomouci, Zlíně, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Kladnu, Mostu, Ústí nad Labem, Chomutově, Teplicích, Plzni, Opavě, Karviné nebo třeba také i ve Frýdku-Místku.

Orsay e-shop

I přes tuto rozsáhlou síť kamenných obchodů Orsay nezanedbává ani online prodej, a proto máte možnost využít služeb, které nabízí Orsay e-shop. Naleznete jej na www.orsay.com. Jde o klasickou podobu e-shopu v bílo-černé podobě. Na stránkách je poměrně přehledné členění, z něhož si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Nechybí zde pěkné fotografie, přehledné členění, podrobný popisek, který vám umožňuje vybrat si velikost i barvu. Orsay umožňuje nakoupit prostřednictvím internetu a zásilku si nechat doručit do nejbližšího kamenného obchodu Orsay, a to zcela zadarmo. Doručení domů je za úplatu. Na stránkách naleznete spoustu žhavých novinek, slev, akcí a jiných výhod. Svým věrným zákazníkům Orsay nabízí věrnostní kartu pro ještě výhodnější nákup. Platba je zde možná platební kartou, předem převodem i na dobírku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *