GATE – nakupuj stylové oblečení online

Známá značka odívání GATE se na českém trhu objevila poměrně před nedávnem, i když v jiných zemích je známá dlouhá léta. Tato populární značka všem milovníkům módy přináší stylové oblečení pro ženy a muže vyvedené v městském stylu. Společnost přitom klade důraz na praktickou stránku, jež budete moci využít v průběhu každého všedního dne.

Logo GATEMóda GATE

Móda GATE se aktuálně prodává po celém světě ve více než 500 prodejnách. Kamennou pobočku najdete circa v 25 zemích, a to dokonce i za velkou louží v USA, Japonsku, Číně a podobně. Oblečení značky je určeno pro mladé lidi mezi 20 a 40 lety. V nabídce obchod má nejen oblečení, ale i boty, módní doplňky, kabelky, spodní prádlo, plavky, noční prádlo a punčochové zboží a bižutérii. Móda je to poměrně jednoduchá, nadčasová sportovně nebo společensky laděná. Velikostně nejde do příliš nadrozměrných velikostí. V tomto ohledu se drží spíše standardu, tedy velikostí S až XXL. To vše se snaží nabízet v aktualizovaných kolekcích nabízených za doopravdy velmi přátelské ceny. Módu této značky je možno zařadit do kategorie city casual, což prezentuje základ v neutrální podobě, tedy především v šedé barvě a jemných pastelových odstínech, které rozbíjí výrazné barevné prvky v typicky městských barvách, čili červené, královsky modré, žluté, jiskřivě růžové nebo třeba tyrkysové.

GATE katalog

Několikrát do roka GATE vytváří aktuální online katalog, který veřejnosti prezentuje nové sezónní zboží. Naleznete jej na jejich domovských stránkách www.gate-wear.com. Kromě toho tu pak naleznete žhavé novinky pro tento týden. V nabídce má šaty, bundy, kabáty, kalhoty, trička, svetry, roláky, sukně, košile i blůzky.

GATE Česká republika

prodejna GATEKamenné prodejny módní značky GATE najdete v řadě českých měst. Obchod sice nenabízí nějaký luxus, zaměřuje se na cenově dostupné odívání pro mladé lidi, které by si měl dovolit každý. Tato skutečnost se mladým líbí, a protože přináší neustále aktualizované módní kousky v trendových barvách s pěknými potisky, jde i o velmi žádanou módní značku, kterou u nás najdete vesměs v každém větším městě. Vedle Prahy tak obchody s touto módou naleznete v Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Opavě, Zlínu, Karlových Varech, Olomouci, Havířově a v celé řadě dalších českých měst.

Značka své oblečení se neprodává online

Bohužel je tomu tak. GATE oblečení nemáte možnost zakoupit v žádném online e-shopu. Na svých domovských stránkách www.gate-wear.com se nachází pouze katalog, v němž naleznete aktuální kousky, jejich barevné varianty a cenu za kterou si módu u nás můžete zakoupit. Pro oblečení si však musíte zajít rovnou do obchodu. V katalogu nechybí ani oblečení ve výprodeji, které je nabízeno za ještě výhodnější cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *