Nike shop

Nike shopZnačka Nike se prezentuje s posláním, ve ktorém vyjadřují svůj zájem o všechny lidi, nejen o sportovce. Jejich posláním je přinášet inspiraci pro každého sportovce na světě s tím, že sportovcem je každý člověk, který má tělo. Prodejny Nike shop najdete po celém světě, protože je to vysoce kvalitní a světově uznávaná sportovní značka.

Nike shop

Tak jako po celém světě, i u nás máme několik proddejen Nike shop, nebo jiných sportovních prodejen, které mají ve své nabídce tuto známou značku. Nike vyrábí široký sortiment sportovního vybavení. Úplně prvním výrobkem značky Nike byly běžecké tenisky, které hned zaznamenaly úspěch a postupně vyzvedly popularitu této značky téměř na vrchol. V současnosti, co se obuvi týče, má ve své nabídce tenisky na běžné nošení, ale také tam najdete kopačky a jinou obuv určenou na různé sporty. Nike prodává sortiment výrobků včetně bot a oblečení pro sportovní aktivity, jako je kopaná, tenis, basketbal, baseball, běh, golf a jiné sporty.

Co se týče oblečení, tak je výběr také velmi velký. V nabídce najdete bundy, trička, kalhoty, plavky či jiné módní doplňky na zimu, ale i léto. Jednotlivé kolekce se mění podle ročního období.

Historie značky Nike

Nike shopLeden 1964 byl datem, kdy se začala psát historie této společnosti. Nike byly původně známá pod názvem Blue Ribbon Sport. Původně tato firma fungovala jako distributor pro japonské výrobce obuvi. Tehdy začaly vycházet první běžecké boty této značky, které se proslavily i na letních olympijských hrách v roce 1960.

Snad není nikdo, kdo by nepoznal hlavní slogan „Just do it.“, který vznikl v roce 1988 pro reklamní kampaň. Je až neuvěřitelné, jaký měl tento reklamní slogan úspěch, protože dodnes se v prodejnách vyskytují trička s potiskem s touto frází.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *