Intersport shop

Intersport shopPravděpodobně není žádný sportovec či milovník sportovní módy, který by neznal značku Intersport. Intersport shop je přesně pro tyto sportovní nadšence, které vždy potěší návštěva této rozměry velké prodejny s širokou škálou sportovních pomůcek či sportovního oblečení, které je nejen velmi kvalitní, ale také velmi stylové.

Intersport shop

Tento sportovní obchodní řetězec má pět tisíc pět set poboček ve třiačtyřiceti zemích. Už jen tento nadprůměrný počet prodejen a rozšířenost po celém světě svědčí o tom, že Intersport shop je skutečně síť kvalitních prodejen se širokou škálou výrobků. I přes velkou rozlohu této prodejny vám nebude dělat problém vybrat si to, co hledáte, protože všechno je promyšleně uspořádané. Velmi překvapivý je i přístup personálu, který musí projít speciálním pohovorem a výběrovým řízením, aby bylo jisté, že se vyznají v této oblasti – tedy ve sportu.

Nabídka značky Intersport

Intersport shopIntersport není jen módní společnost. Je to společnost, která nabízí různé sportovní pomůcky. V prodejnách najdete posilovací stroje, bicykly, brusle, fit míče, lyže či snowboardy. Kromě těchto sportovních předmětů tam najdete různé módní kolekce, které se mění každým ročním obdobím. V zimě společnost Intersport nabízí trendy zimní větrovky, šály, čapky či jiné teplé věci, které jsou určené na běžné nošení, ale i na sportovní aktivity, jako je například lyžování, což vám zaručuje, že budete stylový i na svahu. V létě si můžete vybrat mezi velmi stylovými plavkami.

Intersport funguje už od roku 1968 a postupem času se dostal do celého světa a i dnes je velmi oblíbený mezi sportovci v různých zemích. Společnost podporuje i různé sportovní události. O všech aktivitách této společnosti si můžete přečíst na internetové stránce prodejen Intersport.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *