C&A katalog

C&A katalogC&A je rodinná značka, která nabízí kvalitní modely a kolekce, které vás oblečou od paty až po hlavu. Tato značka je velmi známá i díky velké cenové dostupnosti za kvalitu, která skutečně stojí za to. Také je popularita velká, protože za dobu vzniku této značky můžeme považovat 17. století. I když jsou prodejny většinou velmi velké, tak je jednoduché se tam zorientovat. C&A  nezanedbává ani propagaci, která je velmi kvalitní a společnost si na ní dá záležet. Jedním ze způsobů propagace je C&A katalog, také je to internetová stránka, kde neustále obnovuje svoje kolekce, či jsou to plakáty, nebo se prezentují na známých sociálních sítích.

C&A katalog

V dnešní době není až tak běžné, aby módní společnosti tiskly své vlastní módní katalogy. To je kvůli tomu, že čím dál tím víc se do popředí dostávají online katalogy, který samozřejmě najdeme i na stránce této módní společnosti. C&A katalog patří mezi ty nejkvalitnější na světě. Na tvorbě těchto katalogů se podílí vysoký počet vyškolených grafiků a designerů, kteří se všechno snaží dotáhnout  do dokonalosti. Jedněmi z hlavních faktorů ovlivňujících kvalitu katalogu jsou fotografie a modely, na kterých jsou dané modely propagované, protože kolekce musí vyniknout a přitáhnout oči všech. V C&A katalog najdete trička, saka, sukně, kalhoty, větrovky, kabáty či další kousky a samozřejmě široký výběr doplňků, které si můžete koupit v internetovém obchodu C&A.

Historie značky

C&A katalogC&A vznikla v Holandsku v roce 1841. Je to už skutečně dlouhá doba od jejího vzniku, ale i přesto zůstává tato módní společnost velmi populární. Při vzniku byli dva bratři, kteří pokračovali v rodinné tradici v obchodování a vyvážení textilu do celé Evropy. Protože tito dva bratři byli jen pokračovatelé tradice, tak můžeme tvrdit, že kořeny společnosti C&A sahají až do 17. století, kdy i módní společnost C&A vznikla. C&A představuje začáteční písmena už vzpomínaných bratrů. C jako Clemens a A jako Auguste.

2 thoughts on “C&A katalog

 1. Dobrý deň, bol som v predajni C&A Centrál v Bratislave a zapáčilo sa mi modré sako v cene cca 60€ , ale mali len číslo 50 a ja potrebujem 52 . Predavačka mi povedala že tieto saká dostali len dve predajne na Slovensku a nevie mi poradiť , kde by som ho mohol kúpiť. Prosím neviete mi poslať katalóg resp poradiť kde sa dá objednať?
  Ďakujem

 2. Dobrý den,
  asi před 5-ti lety jsem v obchodech společnosti C&A nakupovala asi 80 % šatníku celé mé rodiny. Od té doby se kvalita zboží tak moc pokazila, že co se týká kvality triček, nemá smysl se na ně ani dívat, neboť po prvním nebo druhém vyprání je triko samý žmolek nebo dírky. Poslední šaty, co jsem si koupila asi před 3-mi lety, byly hezké do vyprání, nyní mi padají z ramen, vytahané naopak délka se praním zkrátila, cena tuším, že 850,- vůbec neodpovídala kvalitě, (takové vytahané pyžamo).
  Jen kalhoty, jsou ještě přijatelné kvality, ale ty mám od Vás 3 roky. Od té doby jsem si nevybrala nic. Nic mě nezaujalo. Mimo jiné jsem ráda chodila v Brně do Olympie, ale nyní se mi to tam také nelíbí (naposledy jsem tam byla před 2-3 měsíci).
  Kdybyste vylepšili kvalitu a opět rozšířili sortiment pro ženy, např. šaty, pohodlné halenky a košile,… ráda si budu opět u Vás doplňovat svůj šatník.
  Pro zajímavost. Pracuji v kanceláři, v ne zrovna malém kolektivu. Vždy, když má někdo narozeniny, skládáme se a kupujeme právě u Vás dárkové karty. Ale v poslední době, díky kvalitě, pomalu od Vaší značky ustupujeme.

  S pozdravem
  Jana Vlková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *