Benetton Praha

Benetton PrahaPraha jako hlavní město České republiky není jen městem bohatým na historii a památky, ale také je to město, které se zabývá módou, a také město, které se zajímá o lidi, kteří módu milují, a proto v tomto městě můžeme najít množství nákupních center se značkami a prodejnami, které nám nabízejí širokou škálu krásných a trendových výrobků od elegantního až k ležérnímu stylu. Benetton Praha je stejně tak jednou z těch trendy luxusních prodejen, které vás oblečou od hlavy až po paty.

Historie značky Benetton

Rok 1965 je rokem, který se může pyšnit vznikem této světově oblíbené a uznávané značky. Značka Benetton vznikla v Itálii, v zemi, ve kterém vznikla většina velmi kvalitních a uznávaných značek. Za její zakladatele jsou považováni bratři Benettové. Čtyři roky po jejím vzniku byla otevřená prvá kamenná prodejna v Itálii a také začal vývoz výrobků s touto značkou téměř do celého světa. V tomto okamžiku začala velká a dlouhá kariéra značky, která dodnes obléká miliony mladých lidí.

V dnešní době je v čele společnosti jeden ze synů zakladatelů a značka Benetton se zejména propaguje na světoznámých závodech F1. Motto této společnosti je: „United Colors of Benetton„.

Benetton PrahaBenetton Praha

Benetton Praha je prodejna, ve které se budete cítit jako doma kvůli atmosféře, která tam vládne. Stěny zabarvené do zelena vás vtáhnou do té správné nákupní atmosféry. V Praze můžete najít dvě prodejny této značky. Další pak najdete v řadě velkých měst České republiky. Po celém světě je přibližně šest tisíc kamenných prodejen Benetton. V prodejnách Benetton Praha můžete najít plavky, spodní prádlo a noční prádlo, bundy, saka, šaty a jiné luxusní oděvy.

Benetton je značka pro ženy, muže, ale i pro děti a zaručuje vám výrobky z velmi kvalitních a příjemných materiálů. Také tam najdete všechny výrobky v běžných konfekčních velikostech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *