Vans shop

Vans shopDá se říct, že neexistuje žádný mladý člověk, který má v oblibě tenisky a skate styl a nepoznal by značku Vans. Tato značka je skutečně fenoménem mezi mladými lidmi a všechny její kolekce jsou plné stylu a kreativity. Nejen kolekce, ale i prodejny Vans shop jsou nápadité a velmi moderně promyšlené.

Vans shop

Prodejny značky Vans se nacházejí v mnoha městech. Design prodejen je velmi současný a stylový. Protože značka Vans je hlavně značkou pro mladé lidi, kteří se věnují také skateboardingu, tak i prodejny jsou v podobném style. Grafity na stěnách, lavičky ve tvaru skateboardu, promítání v prodejně a obrazovky s nejnovějšími kolekcemi tvoří vnitřek prodejny, který přiláká nejednoho mladého člověka. Prodejna je rozdělená na jednotlivé sekce. Každá z nich obsahuje různou kolekci a také výrobky rozdělené podle toho, zda jsou určené pro ženy, nebo muže. Každá z prodejen Vans shop je velmi promyšleně a kreativně zařízená. V každé z prodejen najdete trička, kalhoty, kšiltovky a tenisky různého druhu.

Historie značky Vans

Vans shop16.březen 1966 je datum, ve ktorém vznikla značka Vans. Za její zakladatele se považují Paul Van Doren, Gordon C. Lee, James Van Doren, a Serge D’Elia.

Van Doren Rubber Company byli jedineční v tom, že vyráběli boty a prodávali je přímo na veřejnosti. Hned první ráno otevření prodejny si dvanáct zákazníků přišlo koupit boty, které byly  ten den vyrobené a připravené na vyzvednutí. V současnosti poznáme tyto modely pod názvem Authentic. Bratři- zakladatelé firmy neměli na začátku žádné peníze, a tak nemohli zákazníkům vrátit z ceny za tenisky, a proto se všech dvanáct zákazníků vrátilo další ráno zpět do prodejny a zaplatilo za svoje zboží přesnou sumu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *