Sports Direct Brno

Sport Direct BrnoSports Direct Brno je sportovní prodejna, jejíž přívlastek naznačuje, že se nachází jednom z významných evropských míst kultury, a to v Brně. Brno je druhé největší město České republiky hned po Praze a moravská metropole. Je to město, které je bohaté na kulturu a také má velmi dlouhou historii. Ale toto město je také městem, ve kterém se nachází mnoho významných a světově známých módních značek a společností.

Sports Direct Brno

V prodejně Sports Direct Brno v Avion Shopping Parku se nachází široká škála sportovních potřeb a sportovního oblečení. Ať si chcete zaběhat, zaplavat, projet na kole, nebo dělat nějaké jiné sportovní aktivity, tak všechno potřebné k tomu najdete v jedné z prodejen této sportovní společnosti Sports Direct. V prodejně najdete široký výběr volnočasových, módních a sportovních věcí různých známých značek. Tato módní sportovní společnost si zvolila za cíl rozšířit se do celého světa a vytvářet vždy nové prodejny, které budou nabízet vysokou kvalitu za přijatelnou cenu a díky tomu přesvědčovat mladé lidi, aby začali žít zdravě a sportovně. Celkový vzhled každé z prodejen, a stejně tak i té v Brně, má velmi moderní design, který má všechno to, co má mít každá sportovní prodejna.

Sports Direct

Sport Direct BrnoTato britská, módní, sportovní společnost vznikla v roce 1982 jako samostatný obchod v Maidenheadu jako Mike Ashley Sports a postupem času se rozrostla do celé Velké Británie a později do celého světa. V této prodejně si můžete koupit množství sportovních potřeb a také sportovní oblečení různých sportovních značek. SportsDirect má v současnosti více než čtyři sta sedmdesát prodejen přibližně v devatenácti zemích v celé Evropě, jako je Belgie, Francie, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Slovinsko a další.

One thought on “Sports Direct Brno

  1. Dobrý den,
    mám dotaz, chtěla jsem objedat na stránkách Sportsdirect.com zboží v hodnotě přes 8 tis. Je zde naúčtována doprava 600 Kč. Je možné zboží objednat přes Vás a neplatit přitom tak vysoké poštovné?
    Děkuji za info.
    Poloučková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *