Pull & Bear Praha

Pull and Bear PrahaPraha jako hlavní město české republiky není jen městem zajímavé historie, ale  je i centrem módy. V tomto městě můžete najít prodejny různých návrhářů a také různých značek, které se nacházejí v řadě obchodních center. V Praze se nachází celá řada nákupních center, v nichž najdete už vzpomínané módní značky. Ani pojem Pull & Bear Praha není cizí, protože v Praze můžete najít tuto kvalitní značku.

Pull & Bear

Historie značky Pull & Bear sahá do roku 1991, kdy vznikla s cílem a poselstvím přinést lidem módu, která bude kvalitní, stylová a cenově dostupná. První prodejna Pull & Bear byla otevřená v Portugalsku. Tato značka se snaží držet krok se vším aktuálním, ba někdy je ještě před ním a podle toho také tvoří svoje kolekce. Pull & Bear má ve svých kolekcích ležérní, velmi pohodlné a moderní kousky. Hlavní myšlenkou kolekcí je, že věk nehraje roli při vyběru toho správného outfitu. Tato značka má dvě úplně odlišné linie. Jeden styl je neformální pro děvčata a chlapce a představuje trendy pohodlné kousky v podobě bund, triček, džínsů, tenisek a podobně. Ten druhý je zaměřený na dospělé muže a ženy, které jsou inspirované nejnovějšími světovými trendy pro denní a večerní nošení.

Prodejny Pull & Bear  Praha

V Praze najdete hned tři prodejny Pull & Bear,  a to v obchodních centrech na Chodově, na Pankráci a v Letňanech. Pull & Bear Praha jsou prodejny, které nabízejí množství současných a moderních kousků zejména pro mladé lidi, ale na své si přijdou i ti starší, kteří se nebojí odvážných modelů. V prodejnách vládne velmi dobrá atmosféra, díky milému personálu a také celkovému designu těchto prodejen. Pull & Bear Praha vám nabízí vždy ty nejnovější kolekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.