Pimkie Praha

Pimkie PrahaV roce 1971 se setkali tři muži – odborníci v módním světě, kteří se rozhodli využít nový módní trend – kalhoty pro ženy. V té době nikdo netušil, že z toho vznikne něco většího. Postupem času se rozšířil sortiment nabízených věcí a nově vzniklá značka Pimkie nabízela další trendy oblečení pro ženy ve všech konfekčních velikostech. V dnešní době se tato značka zaměřuje na ženy a dívky ve věku od dvanácti do pětadvaceti let.

Pimkie Praha

Praha jako naše hlavní město má nejen vztah k historii, ale také i k módě. Ve městě můžete najít prodejny různých luxusních módních značek a mezi nimi i prodejnu kvalitní ženské módní značky Pimkie. Prodejna Pimkie Praha je podle průzkumů jedno z nejoblíbenějších míst na nakupování. Tento titul si tato prodejna určitě zaslouží, protože je to opravdu kvalitní řetězec prodejen. Prodejna Pimkie Praha vás už při první návštěvě vtáhne do světa módy. Z každé strany můžete vidět jen kvalitu a luxus, protože právě to nabízí tato značka pro mladé ženy a dívky. Světla, hudba, moderní nábytek a příjemný personál tvoří tuto skvělou atmosféru, která panuje v celé kamenné prodejně Pimkie Praha.

Pimkie PrahaSpolečnost Pimkie

Už od vzniku této značky se společnost snažila vytvořit módu, která se bude shodovat s přáním jejích klientů. Výrobky této značky jsou tvořené tak, aby dohromady tvořily krásný a dokonalý outfit. Je to jakýsi nadčasový styl, který na každé ženě vynikne a zvýrazní všechno, co je na ženě krásné. To všechno je tvořené v centru této společnosti, a to ve Francii – v městě módy, kde se tým návrhářů snaží vytvořit vždy nové a nové kolekce, které budou přinášet oživení do vašeho šatníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *