Lindex Praha

Lindex PrahaLindex Praha je obchod, který patří k síti prodejen velmi kvalitní módní společnosti, která je známá po celém světě a právě proto nesmí tato značka chybět ani v hlavním městě naší země, ve městě, ve kterém je móda nepřehlédnutelná, protože tu žije mnoho lidí se správným a skvělým vkusem pro módu, kteří navštěvují nákupní centra a prodejny s luxusními módními značkami, které se v Praze nacházejí.

Lindex Praha

V Praze je velký počet nákupních center, v nichž se nacházejí i prpdejny Lindex Praha. Prodejna této značky mění znuděnou nákupní atmosféru na radostnou atmosféru z nakupování díky celkovému vzhledu prodejen a také díky příjemnému personálu, který vám ochotně a bez problémů poradí. Přehlednost v jednotlivých částích prodejny je velmi dobrá, protože jednotlivé části jsou rozdělené na určité sekce podle kolekcí a také podle toho, zda jde o ženskou módu, či mužskou, kterou má tato společnost v nabídce. To všechno nabízí v běžných konfekčních velikostech za cenu, která jde ruku v ruce s kvalitou.

V současnosti má tato módní společnost Lindex přibližně čtyři sta padesát prodejen po celém světě.

Historie značky

Lindex PrahaV roce 1954 byla otevřená první prodejna značky Lindex, avšak ve svých začátcích měla v nabídce jen dámské spodní prádlo, jehož kvalitě se bylo jen těžké vyrovnat. V šedesátých letech se nabídka rozšířila o dámskou módu v podobě blůzek a svetrů. Později přidali do nabídky sukně a kalhoty a značka Lindex se stala jednou z hlavních módních inspirací. V sedmdesátých letech se otevřely prodejny v Norsku a ve Švédsku a v následujících desetiletích se společnost rozrůstala do všech severských států a také téměř do celého světa. Velmi významným rokem pro značku Lindex byl rok 2007, kdy finská společnost Stockamnn se stala novým majitelem Lindexu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *