Intimissimi online shop

V současnosti najdeme už jen velmi málo lidí, kteří by neovládali práci s počítačem. Tím, že doba pokročila dopředu a všechno se vyvíjí, tak různé módní značky toho využívají pro svou propagaci. Jinak tomu není ani u značky Intimissimi. Tato značka má původ v Itálii a vznikla v minulém století, přesněji v roce 1986 pod značkou Calzedonia. Postupem času se stala jednou z nejprestižnějších značek spodního prádla na celém světě.

Intimissimi online shop

Intimissimi online shopIntimissimi online shop si dal velmi záležet na svém e-shopu, protože jeho vzhled a přehlednost jsou skutečně kvalitně propracované. I přes to, že je to italská značka, je stránka v angličtině, ale je možnost si vybrat zemi, ve které žijete, aby se ceny zobrazily podle dané měny v zemi. Stránka je velmi přehledná. Na horní liště se nacházejí kategorie, kde si můžete najít to, co hledáte. Ať už je to něco z módy ženské, nebo mužské. Oficiální Intimissimi online shop nabízí poštovné zdarma, pokud je cena objednávky nad 75 eur.

Že je tato značka oblíbená, nám dokazuje i počet fanoušků na Facebooku, který se pomalu šplhá na dva milióny. Na této sociální síti zveřejňují svoje nejnovější kolekce, ale také vyzývají lidi k recyklování a jiným ekologickým krokům.

Produkty značky

Intimissimi online shop nabízí vysoce kvalitní spodní prádlo téměř pro všechny ženy. Kromě spodního prádla mají ve své nabídce i punčochy, svetry a jiné velmi kvalitní a pěkné oblečení v italském stylu. Ve svých kolekcích mají výrobky nejen pro ženy, ale i pro muže. Mužům nabízí rovněž spodní prádlo a trička na pohodlné nošení. Všechny tyto výrobky můžete najít v online katalogu, který tato značka nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *