Intimissimi ČR

Značka Intimissimi vznikla v roce 1986 pod značkou Calzedonia v Itálii. Už její původ svědčí o tom, že je to značka plná vkusu a luxusu. Rozšířila se po celém světě a má přes tisíc prodejen. Pojem Intimissimi ČR není cizí, protože i u nás se nachází nejedna prodejna tohoto italského luxusního obchodu.

Produkty značky Intimissimi

Intimissimi ČRIntimissimi ČR je spojení, které nám potvrzuje, že i u nás máme dostupné opravdu kvalitní spodní prádlo, které je tvořené pro každou ženskou postavu. Tato značka nabízí nadčasové kousky v italském stylu a kvalitě. Kalhotky, podprsenky, tílka, velmi kvalitní pyžama či nátělníky a jiné zajímavé kousky různých konfekčních velikostí, střihů, barev a tvarů můžete najít v prodejnách této značky. Kromě spodního prádla se tu nacházejí i svetříky či trička.

Tato značka je dostupná nejen pro ženy, ale také i pro muže. Pánům nabízí několik modelů spodního prádla, ale také trička na pohodlné nošení. Cena je přímo úměrná kvalitě všech výrobků.

Prodejny Intimissimi ČR

V ČR najdeme prodejny této vysoce kvalitní značky dokonce v desiti, převážně krajských městech. Nechybí mezi nimi žádné z největších měst – Praha, Brno, Ostrava, Plzeň.

Atmosféra v prodejně je velmi příjemná a zaručí vám skvělou náladu při výběru svého oblíbeného kousku. U pokladny vás potěší milý personál a také vždy originální nákupní taška, kterou dostanete.