Etam e-shop

Etam je vysoce uznávaná a světoznámá značka. Velmi oblíbený je i Etam e-shop, o kterém se dočtete níže. Tato značka se může pyšnit svým spodním prádlem, ale i jinými moderními kousky, protože právě o to se celá společnost snaží. Jít s aktuální módou, ale přitom do ní vnášet něco úplně nového a trendy.

Historie značky Etam

Etam e-shop

Značka Etam má dlouhou historii, která sahá až do roku 1910. Právě v tomto roce byla otevřená první prodejna v Berlíně, která se soustřeďovala výlučně jen na ženské spodní prádlo. Netrvalo dlouho a otevřely se další prodejny, a to dokonce i v módní Paříži. Postupem času, jak rostla popularita, se do nabídky značky Etam dostaly i kolekce, které obsahovaly věci na běžné nošení, ve kterých však až dodnes je podepsané to, že Etam je hlavně značka spodního prádla, protože hodně do designu promluvila kolekce prádla. Zlomovým rokem nejen této značky bol rok 1964, kdy se ve spodním prádle objevila bavlna. A také to byl rok 1970, kdy Etam jako první objevil podprsenku na ramínkách. Tato značka se může pyšnit také tím, že jejich prodejna v Paříži se považuje za největší prodejnu spodního prádla v Evropě.

Etam e-shop

Už v roce 2010 bol spuštěný Etam e-shop jako internetový obchod této uznávané značky. Každý moderní člověk dnešní doby využívá možnost nakupování přes internet a právě proto se i tato značka rozhodla zprovoznit svůj Etam e-shop. V tomto e-shopu nechybějí kategorie, které vám pomohou při zorientování se na stránce.

etam e-shopTaké tam najdete informace o společnosti, jako otevírací hodiny v konkrétní prodejně, kde všude má tato značka svůj kamenný obchod a jiné potřebné informace. Protože je to e-shop, tak je přirozené, že si můžete objednat kterýkoliv nabízený kousek, který vám bude zaslaný na danou adresu. Ani s reklamací či výměnou zboží nebudete mít žádný problém. Na tomto e-shopu si můžete zakoupit i dárkovou kartu s vámi vybranou hodnotou, kterou můžete darovat svým blízkým. Pokud byste si rádi zakoupili něco z kosmetických výrobků, které nabízí tato značka, ale nejste o nich přesvědčení, můžete si vyžádat vzorek daného výrobku a pokud to bude možné, tak vám bude zaslaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.